Autoblog radu: ‚sportovní‘ prostor monstrum za 20k

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

Zafira OPC (B)

Ženy a děti na prvním místě. Ale táta chce pobavit!

Nicméně je důležité, nemusí být pěkné auto. Samozřejmě, to je předmětem užívání. Jako stroj, laptop nebo krbových kamen je ochoten koupit takový produkt, který vy ne často, ale pokud tak učiníte, budete dělat dobře. Auto Reader Blog Daan udělal s maximální střízlivosti. Vzhledem k tomu, v jejich vlastních slov bude mužské pohlaví být poražen v rodinné auto je praktické. Daan cestuje ‚dobrovolně‘ ve Volkswagen Touran.

Je to také Touran 1.6 FSI. Že motor je Daan vkus příliš bez života. Není nic, co auto, kde Daan šťastný. Pochopitelné. Je to o prostoru. Je to především střízlivý volba. V samotném nic špatného, ​​ale Daan by to mělo být něco zábavnější. Rodina auto splní otec i nadále řídit sportovní, ale koberec krysy obsahuje přítelkyně stále uvnitř. Sedm-sedačková není podmínkou, ale pokud se něco mohlo být: velmi šťastný!

Musí to být pěkné auto, ale matka, manželka by měla také cítit dobře v. Je zřejmé Daan dokončil tabulky pomocí formuláře žádosti:

Současné / předchozí vozy:Volkswagen Touran 1.6 FSI
Prodej / pronájem:koupit
Firemní / Soukromá:soukromě
rozpočet:€ 20,000
Rok Najeto:35,000
Palivo Preference:benzín
Důvodem nákupu další auto:Touran má příliš malý výkon
Family složení:5 osob, 3 dívky ve věku 8, 6 a 4 roky
Výhodné Značky / Modely:S-Max
No-go modelů / značek:francouzský

Volvo V70R
€ 15.950
2004
120.000 km
Některé otázky lze snadno odpovědět. Tam dlouho byl solidní alternativou rodinného muže ve spěchu, a to je Fast Volvo Estate. Pokud vaše žena okamžitě začít odolat: tyto vozy jsou někdy dodávány s zadní lavice. Ok, to lavice je špatně a režíroval Hockeyvrindjes vaše děti jsou vlastně deformační zóna. Ale máte moc, prostor, sedm sedadel a poměrně decentní vzhled. To jsou některé starší vozy, takže mějte na paměti, že na údržbu by se mohly ukázat o něco vyšší. Body, měli byste věnovat pozornost podívat se na tuto nákupní doporučení.

Volvo V70R

Ford S-Max 2.0 Titanium STC |
€ 19.950
2011
95.000 km
Dal jsi sama Ford S-Max mít na mysli. To není šílená myšlenka. Ve skutečnosti, S-Max je běžnější. S-Max nabízí dobrý mix prostoru, praktičnosti, vzhled, kvalitu jízdy, spolehlivost a výkon. Zpočátku byste mohli dostat S-Max (nákup poradenství) s pětiválcový přeplňovaný Volvo, ale později 2.0 EcoBoost motory jsou také zahrnuty do rozpočtu. Jedná se o silnější a úspornější. Verze Titanium je chutné kompletní a smoelt dobře. Existuje spousta kopií v prodeji v obchodní zastoupení vozů se zárukou. Je to příjemná myšlenka.

Ford S-Max Titanium

Zafira OPC (B)
€ 15.950
2010
110.000 km
Jeden z nejlepších všech dob dodávky. Za normálních okolností udržuje výrobce je rozumné v sportovnější zakládající MPV. Není se Zafira OPC. Tlustá bodykit, obří kola a Recaro jemné byly standardní. Dalo by se také přihlásit k nějaké pěkné nápadných barvách, jako je Arden Blue (viz obrázek níže). V rozpočtu, můžete se rozhodnout pro nejnovější kopie druhé série. Novější Zafira Tourer se vejde do rozpočtu, ale není tam žádný silný sportovní varianta. Zafira OPC má 240 hp dvoulitrový turbo s velkým a mnoho hardwaru Astra OPC. Na Zafira (nákup avízo) byl stejně rychle na Nordschleife jako Golf V GTI. Ale Zafira MPV je velmi užitečná: máte přístup k sedmi sedadly. Také OPC standardní chutné plně vybavené.

Zafira OPC (B)

Seat Altea XL Freetrack 4 2.0 TFSI DSG
€ 15.950
2012
110.000 km
Seat Altea XL nepřejde do dějin jako nejpozoruhodnějších vozu. V případě, že krátká verze je docela příjemné, je to, že XL Freetrack čalounění proti. Nebudeme mluvit kolem něj: to auto je velmi ošklivý. To znamená, že dostanete hodně muziky pro vaše těžce vydělané peníze. To bylo v té době jeden z nejdražších sídel, které jste si mohli koupit v té době (speciální Cupra to prostě není součástí balení). Máte 2,0 TFSI motor (od Leon FR) s více než 200 hp, které síly jsou distribuovány prostřednictvím DSG box Haldex spojky a čtyřech kolech. Vaše žena bude příliš nadšený, protože to je docela praktická záležitost, Altea XL. Ty by měly nejen na to dívat. Dokonce i když to znamená, že je vhodné se podívat přes velké skleněné panely. Interiér je trochu smutný. Omítka na rány: všechny možnosti jsou obvykle velmi dobře, a to všechno funguje velmi logické. Můžete si také vybrat z nejnovějších ty, které jsou na prodej zde.

Seat Altea Freetrack 4 2.0 TFSI DSG

Mercedes-Benz E250 Combi (S212)
€ 18.950
2010
80.000 km
Samozřejmě, že vůz E-Class není sportovní. Není to ani sedmimístné. Tak proč doporučit? Být možná vůbec nejlepší postavený vůz. E-classic Estate je totiž velmi široká. Nákladní prostor 2,000 litru není kousání hodně neslýchaný. Ale protože ne MPV nebo SUV váží 2,500 kg auto. E250 1,8 turbo motor je dostatečně silná pro většinu prací. Sportovní chování je mu cizí, i když některé německé dovozní modely mají AMG paketje. Pouze jeden našel v rozpočtu obtížným. Dokonce i v Německu není jich mnoho na prodej. Nedělají chybu usadit na C-Class, které jsou podstatně přísnější. Zda máme doporučení koupit za tímto autem? Ale samozřejmě!

Mercedes-Benz E250 Estate (S212)

Subaru Tribeca 3.6R
€ 15.500
2008
85.000 km
V těch Gallery Der tento Subaru. Nos byl tak ošklivý nešťastný, že následoval rychlý facelift s více normální vpředu. Od té doby je vůz prošel životem jako Tribeca ‚namísto‘ B9 Tribeca. Tribeca je štědrý velikost větší než Forester a čistým měkkým road. Standardní byli velmi dobře vybaven. Motor je šestiválcový atmosférický boxer. Takže v podstatě to Tribeca je více Porsche, Cayenne, než je. Poměr výkon spotřeba není příznivý. Výkon trochu zklamáním a chtíč Tribeca přes vydatné douškem. Jsou klasifikovány jako velmi komplikované, takže máte méně náklady. Výhoda: jsou velmi atraktivní cenu! Existuje dost kopií poměrně nízký počet kilometrů.

Subaru Tribeca

Mazda CX-9
€ 15,900
2010
80.000 km
Mazda CX-9 není zcela lišit od výše uvedeného Subaru. Stejně jako Tribeca Je CX-9 je největší auto, kdo jsou Japonci v showroomech, ačkoli americké normy jsou střední výhybky. Opět platí, že výkon je trochu zklamáním, i přes vysokou spotřebou. Mazda vybavila více než prospěšné. Výhodou je obrovské množství prostoru a jízdních vlastností. To je hezký crossover být na cestě. Konečná dohoda je můžete detektiv vynikající exempláře v rozpočtu. V případě, že CX-9 ještě velikost příliš velká, CX-7 ještě lepší, díky motoru z Mazda 3 MPS.

Mazda CX-9

Yolo: Dodge Magnum SRT-8 (LX)
€ 17.250
2008
115.000 km
Dodge Magnum je mírně upravený podvozek ‚W210‘ E-třídy. Takže je to velké auto, není tak velký jako E-Class, ale to není moc. Interiér je výsměchem: špína levné plasty poskytují ošumělý atmosféru. Povrchová úprava je velmi skromný a jakékoliv zjemnění je Magnum podivné. To je nevýhoda, ale také kouzlo vozu. Magnum má spoustu charakteru. Zejména v SRT-8 je perfektní kombinace mezi musclecar a rodinné auto. Motor je 6,1 litru Hemi V8 produkuje 426 koňských sil a vytváří vynikající zvuk.

Dodge Magnum SRT-8

Chceš poradit o svém příštím autě? Vyplňte tento formulář, kde nám poskytnete se všemi relevantními daty. Kdo ví, najdeme si příští auto snů!