Posledním F12tdf je také nejvíce zvláštní

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

To je ale krásné kompozice.

Ferrari F12tdf je samozřejmě velmi zvláštní. Je to navíc zvláštní, pokud máte nejnovější výrobní kopii ve svém držení. Toto je poslední a Instagrammer gregb.23 by mohlo být obdržení TDF minulý měsíc.

Ferrari se liší od většiny TDF je. Tak seznam Tailor Made F2tdf je to tak dlouho, že všechny osobní volby prostě nemůže být popsán v plaku. Chcete-li začít s, saténovou zelený lak unikátní. Ferrari Tailor Made Millionaire a lak dali název „Verde Opaco GB23. Pruhy a třmeny byly natřeny Rosso Dino. Velké a nápadné Scuderia Ferrari štít byl namalován na autě.

F12tdf má standardní potřebné k uhlí. Greg rozhodla vložit podrobnosti uhlíku v zelené barvě. Dokonce i difuzér by měl být zelený uhlík. Kola a koncovky jsou vyrobeny ze saténu černé. Nad logem Ferrari na zadní straně je ozdoben italskou vlajkou. Interiér je vyroben ze zeleného Alcantara, spolu s oranžovými detaily. Opět hojnost zelené uhlíku.

Auto otočí pěkně se zbytkem flotily Grega. Huayra BC tak má podobnou barvu combo. Ostatní auta páchnou bohatý podnikatel ZDE zkontrolovat.

Photo Credit: gregb.23 přes Instagram