Výsledkem Formule 1 Grand Prix Kanady 2017

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

Lewis Hamilton

Hamilton přechází Vettela nebo vědět „Der kleine Finger‚rozšířit svůj náskok? Přečtěte si celou zprávu zde!

Kanadská Grand Prix je tradičně jedním z nejzábavnějších závodů v kalendáři. Trať je rychlá díky dlouhých rovinkách a na rozdíl od ulice závod před dvěma týdny, existuje mnoho příležitostí k předjíždění. Kurz je známý pro své proměnlivé počasí. Na začátku není déšť, ale poryvy větru se zdají být obrovské. Favoritem na vítězství? Lewis Hamilton po svém obrovském kole se zdá, že Brit včera to nejlepší. Nicméně, závodní tempo Ferrari je impozantní. Zdá se, že Red Bull s Maxem Verstappen od P5 je již na vrcholu toho, co RB13 plechovky. Ale jsou tyto předpoklady dělat? Ve formuli 1 nikdy nevíte, po všem. Jak řekl Murray Walker: „Ve vzorci se může stát cokoli 1, a to dělá obvykle“. Dobrý člověk.

Start:
Max Verstappen má skvělý start !!! Hned v prvních dvou zatáčkách Max chytne druhé místo. Téměř okamžitě poté tam bude safety car na trati. Felipe Massa a Carlos Sainz se afgeknald práci. smyky auta Carlos Sainz a Felipe Massa si to. Jeden konkrétní událost. Grosjean jede přímo do opravit na své straně, připojit se jako 17. ve zbytku pole. Jen začátek tohoto závodu je více vzrušující než závod před dvěma týdny.

Pokud vás zajímá, jak rychle se Mercedes-AMG GTS Bernd Mayländer na dráze: cca 2 minuty a 2 sekundy. Nechápejte mě špatně. Auta stále běží kol stojí za safety carem. v round 3 AMG GT jde dovnitř. Při restartu Verstappen napravit svou příslovečnou zuby do příslovečný převodovky Hamilton a nátlak. Verstappen má zřejmou spěchu.

6. kolo Vettel jde dovnitř, aby se jeho poškozené přední křídlo vyměnit. Křídlo, který šel pryč kontaktu s Maxem Verstappen. tedy německá padá zpět na 18. místě. Běhá výrazně rychleji než ostatní a předjíždění je možné, takže vše, co můžeme ještě odepsat Němci. Ale bohužel nemůžeme, bohužel, znehodnocovat Verstappen. Vzhledem k potížím s (pravděpodobně) MGU je Holanďan. Virtuální safety car je nasazen 11. kole.

v kolo 15 závod pokračuje. Hülkenberg zvedne Stoffel Vandoorne, ale koho vidíme tam P9? Ve skutečnosti Lance Procházka, který běží svůj domácí závod. By kanadská nicméně některé z května? Bitva o P10 (s Hülkenberg a Kvyat) je více vzrušující, než je ‚boj‘ dopředu. Hamilton vede velkorysý se svým týmovým kolegou Bottas přiměřené vzdálenosti.

kolo 19: Ricciardo přijde na sadu nových pneumatik, těsně po Räikkönen byl také. Vzhledem k okolnostem s zastávek Ocon je na druhém místě po Bottas jede do boxů kolo 24. Nyní Max je venku, se podíváme na kolegou Ricciardo. Daniel je jediným jezdcem v poli, kteří jezdí na měkkých pneumatikách. Prvních 3 jezdí na Ultrasofts (ty měkké pásma), zatímco zbytek prvních 10 pod podmínkou, super soft je. Ricciardo půjde z dlouhodobého hlediska?

v kolo 27 přepočítal Nico Hülkenberg Dlouhá procházka, takže mladý milionář syn opět těsně mimo body. Průšvih. Existuje nějaký konflikt v práci? Ano, Hülkenberg se zdá, že jsme našli rychlost v jeho Renaultu a nyní stojí na P9. Zároveň jde nad rámec Vettel Fernando Alonso, který zjevně nemá čas svého života. Stěžuje si o všem: motor nemá dostatek síly, on nedostane správné informace od týmu a obrazovky na bankomatu je příliš malý na to ukázat svou rovnováhu. Watch Fernando, to je požádat japonské bohy pro nedostatek motor Honda.

během kolo 31 Bottas pak skutečně začne naléhat Ocon. The Force India Řidič musí stále uvnitř, takže se zdá nepravděpodobné, že Esteban za každou cenu se bude bránit jeho místo. Nebo tak, že řeknete, ale Ocon nabízí statečný odpor. Jeho kolega dělá vynikající obchodní, protože Perez je hned za Daniel Ricciardo. Každý, kdo byl nyní v zastávkách v boxech, Alonso poté. Zajímá vás, co taktiky, které vystoupí na McLarenu, Alonso jízdu na více než půl vteřiny pomalejší než řidiči kolem něj.

kolo 37: Hamilton stále vede slavný, 10 sekund za Bottas, Ricciardo, který také udržuje ve stejné vzdálenosti. Za to je vzrušující. Räikkönen je rozumné (2 sekundy) za Perez, ale zároveň Esteban Ocon zavěsit do zadku. Zdá se, že více vzrušující, protože za Ocon Vettel se rychle blíží. Německá je Mercedes poté, nejrychlejší na trati.

Räikkönen jede do boxů pro sadu Ultrasofts, a to zejména. Pravděpodobně chtějí, aby ho v ‚čistý vzduch‘, ale ještě 26 kol na Ultrasofts vyžaduje opatrnost. Zdá se, že funguje dobře, protože Raikkonen běží tvrdě na Vettela, který je na starších pneumatikách.

Víme, že časy jsou McLaren a Williams bojovali proti sobě. to je kolo 48 tomu, jak by to týmy chtějí zpočátku. Procházka přelstil Alonso a zdá se, opravdu získat místo v bodech (P10). Údajně mu dostane od svého otce než hokejového klubu, zoo nebo na letišti (ale může být také up). Zároveň Ricciardo je zvláště znepokojující s pneumatikami, které leží na hranici přilnavosti a skluzu. V rádiu, australský je informováni o možnosti získat Force India je tu ještě další problémy (go). Pro připomenutí: Perez je jedna sekunda za Ricciardo a Ocon je o tři desetiny za Perez. The Force India to dělá celou sezónu velmi dobře. Monaco poté skóre tým s růžovými vozy každý dvojnásobek bodů dokončí.

Force India je zejména sportovní. Ocon má dohánět rychleji než Perez a Ricciardo myslí. Namísto týmových příkazů, které přenechat Perez. Dobrá věc. Pokud jde o Force India, aby se zúčastnili, je dobrá věc: že Ferrari je 10 sekund za Ocon. Ale rudé vozy jezdit mnohem rychlejší časy. Räikkönen vede 1: 15.4, zatímco Vettel 1: 15.2 běží. Zbytek top 5 jízdy ve vysokých-1: 16s. To je půl sekundy na kolo rychlejší.

kolo 55 Nebudete se zapíše do historie jako nejlepší kolo pro Kvyat. Chodí do boxů, ale úplně všechno pokazí. Dobré pneumatiky nejsou připraveni a díky dlouhé čekání, motor se zastaví. Kvyat může pohybovat vpřed, ale v blízkosti 17. (a poslední) pole. Ruský je tři kola později v boxech. Nemusí jít tak jako tak.

The Hague Kwartiertje dorazil! Bude tam ještě mohlo stát? S jen deset kol jeví zisky jdou do Hamiltonu. Přes dobře vést Brity, že významně zvyšuje tempo. v kolo 61 Räikkönen se zdá spát trochu proto, že verremt se při závěrečném šikany. Vettel se rozkládá kolem svého dítěte.

Zmínka o tom, že spánek nekončí, protože časy ukazují, že Räikkönen by kole čtyři sekundy pomalejší. Fin má problém s autem. Smůlu Räikkönen, ale jeho týmový kolega je na tom lépe. Má pravdu za Force India je. Vettel již předběhl celé pole, ale nyní přichází opravdová práce. Má pět kol vystačit.

Pět zajímavých kol, zatímco Ocon obrovských lisů s Perez. Vettel je stále v patách Ocon. Ano! v kolo 66 Ocon zdá konečně předjet Perez. Ale Perez se odrazí moci. Současně Vettel sedí v záloze a hole to pustil za Ocon, který inhibuje pozdě. Ocon okamžitě ustoupí několik vteřin, ale měl by být poděkoval za zajímavou závod.

pak v kolo 69 to ještě pokazí pro McLaren, Alonso opět vypadne kvůli zlomenému motorem Honda. Goh. Jsou velmi stabilní výkon v každém případě, protože v Japonsku. Ještě nějakou akci! Mathews, který Vettela. Znovu se dělá trik a zvedne v předposledním kole na čtvrtém místě na Sergio Perez, zatímco Lewis Hamilton chytne zisky, P2 Bottas a Daniel Ricciardo (opět) je na třetím místě.

Jak jsem již řekl, kanadská Grand Prix je často opět vzrušující závod. Škoda Verstappen vyšel po takové brilantní start, ale i pro F1 ventilátoru závodu v Montrealu byl těší staromódní!

Kompletní výsledky:

1. Lewis Hamilton
2. Valtteri Bottas
3. Daniel Ricciardo
4. Sebastian Vettel
5. Sergio Perez
6. Esteban Ocon
7. Kimi Raikkonen
8. Nico Hülkenberg
9. Lance Stroll (!)
10. Romain Grosjean.
11. Joylon Palmer
12. Kevin Magnussen
13. Marcus Ericcson
14. Stoffel Vandoorne
15. Pascal Wehrlein
16. Fernando Alonso

DNF:
Felipe Massa (Crash)
Carlos Sainz (Crash)
Max Verstappen (Hybrid System)
Daniil Kvjat (Transmission?)
Fernando Alonso (motoru)

* Aktualizace *: jsme poznamenal Max:

Verstappen po Montreal