Zomoto má nový web

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

Psali jsme už jednou o Zomoto v souvislosti se souborem gadget. Od té doby se společnost byl zaneprázdněn s ní webových stránek, které s kulkou přišel u čísla sedm namísto automobilů webových stránek v Nizozemsku. Připomínky návštěvníky nyní vyvinul zcela nové webové stránky by měl poskytnout lepší uživatelskou zkušenost ...

Na webových stránkách představuje podle jeho vlastních slov, což je největší a nejaktuálnější výběr ojetých vozidel v Nizozemsku, podobně jako našich přátel akcelerátoru. Nabízejí také „Zomotex“ volný ocenění, něco, co mají v posledních měsících vydaných více než čtvrtinu miliónkrát. Tento patentovaný matematický model, poskytuje odhad aktuální tržní hodnotu automobilu.

Ocenění vychází z běžných splacení modelů založených na ujeté kilometry, roku, stav vozu a doplňků. Kromě Zomotex také zpracovává informace z aktuální nabídky a poptávky po automobilech. Toto doplnění aktuálních údajů o trhu nabízí unikátní systém hodnocení. Výpočet Zomotex předpokládá průměrný stav a předpokládaný kilometrový výkon o 12.000 ročně. Hodnota zobrazená v ojetý vůz je založen na určeném počtu ujetých kilometrů. Myslím, že správná rozumné, ale možná existují i ​​jiné zkušenosti?