Urychlovač Tesla Model S je plastový a blbec

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

šíp

To je z plastu, není to fantastické ...

Zatímco cena aandeeltje TSLA další a další střelbě ve vzduchu, otázky přijdou znovu a znovu se vynořil o kvalitě sestavení modelů Tesla. Tesla jsou stejně není známo, že mají nejlepší povrchovou úpravu.

Malý problém jako uvolněné těsnění dveří a špatně utěsněných vnitřních panelů jsou samozřejmostí, ale také větší problémy. Fameus je tomu v případě modelu S, který byl dodán v split-sloupku. Ukázalo problém bude tak velký, že zákazník v pochybnost byl zcela nový Model S Tesla.

Nepochopitelné, že auto, natož drahý jako model S, se všemi kvality továrny a prodejce a je dodáván zákazníkovi s podobným problémem. I když, možná to není tak neuvěřitelné náboj. Aby nedošlo ke zpoždění zavedení modelu 3 Elon skutečně rozhodl, že tradiční kontrola kvality není nezbytně nutná pro tento model.

Zatím tam je opět přidali novou a poměrně bizarní problém. Tesla ovladač a uživatelsky Tesla Motors Club fórum benjiejr nedávno zaslali fotografii nahoře na jeho zlomenou webz akcelerace nebo plynového pedálu, „jak to je voláno v Tesla kruzích. Muž v otázce chtěl předvést své auto do jisté auta milující Mattie a Roste pedálu tak těžké kovu. V tom spočívá podstata možná přímo, protože pedál v modelu S, nekovové, ale z plastu. Tento materiál byl schopen odolat síle pravé noze proti výbuchu beniejr a ulomil plácnutí. Na obrázku výše toto téma vidíte výsledek.

Benjie dal svůj příběh, aby se těšil fórum. Je epos selhání snad fakt, že občas hledá Dragstrip a nikdy nezmeškáte legday? Ano. Problém se často zdá, že vzniknou, o čemž svědčí tyto fotky z jiných degradovaných Tesla pedály.
Šipka-2
Šipka-3

V okamžiku, kdy pedál odlomil auto přímo na regeneraci energie a tím ke ztrátě rychlosti. Benjie říká proto rádi, že incident se nekonala na frekventované silnici. Tento incident byl předložen NHTSA (Národní asociace pro bezpečnost silničního provozu). Před Tesla je nucen se však posílit pedály jsou nyní k jiným účelům, zvýšit rozsah další důvod k provozu plynového pedálu se sametovým základny.

Image úvěrovým: Teslamotorsclub.com