Lepší než robot oblek: Ford Mustang Iron Man

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

Nebo spíš Robert Downey Jr., kterého Iron Man hrál ve filmech.

Role of Iron Man / Tony Těsné dodává ex-con Robert Downey junior jistě není nic špatného. Okázalý herec vydělává jako voda v Hollywoodu. To samozřejmě je příjemné, zvláště pokud máte rádi auta. Ve filmech se dobře zásobené garáže Tony Stark několikrát na obrazovce, ale v reálném životě virus dostal do auta přilnavost na muže, který hraje postavu. Údajně Downey byl ve skutečnosti úzce podílí na tvorbě svého „nového“ Mustang Boss 302 SpeedKore.

SpeedKore zní jako název falešného K-pop kapela, ale ty by mohly / měly by je znám jako nadšenec Tantrum, je restomod s 1.650 koňských sil z 9,0 l V8 dvojitým úderem lodi.

Také v Downey Stang udělali maximum znovu, ačkoli síly, která bude skromnější. Přesná čísla jsou tam nedal, pravděpodobně proto, že auto na SEMA je tu a vy brzy utopí v autech s více než 1000 koní. Ale přeplňovaný 5,0 V8 slavný Ford tuner Roush však bude poskytovat dostatečnou výkonnost, a to zejména proto, že auto je z velké části postaven z panelů uhlíku.

Přesto, že Mustang není jen vybaven moderními technikami. To znamená, že auto má vintage klimatizaci a je řádně prováděn po celé období interiéru. Dalo by se říci, že je zvolen přístup Singer esque. Úspěšný projekt?