Proč Audi RS6 DTM byl odcizen?

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

Hodně vzrušení a výstřely včera večer byl slavný 1000 hp Audi RS6 DTM gejackt v automobilovém světě. Jen o několik hodin později byl nalezen zcela spálené. Co bylo motivem této akci?

historie

DTM začala život v roce 2013 jako 'normální' RS6 Avant s 560 hp a freesyle-lyžaře, Betsafe-znamení, a petrolhead Jon Olsson ho koupil. Poté, co vstoupil R8 si myslel, že nastal čas pro novou Gumball-projektu, a zde tyto radikální RS6 DTM následovalo. Po Gumball koupil Holanďan Douwe Leitner svou automobilky, a včera byl vůz v Amsterdamu východě na místě pro natáčení, kde byl přítomen Leitner sám.

Majitel čekal u benzínové pumpy Kriterion IJburglaan se motor běží na sedadle řidiče na některých fotoaparátů byli ohromeni, když neznámý počet mužů v bílém VW Transporter jel nahoru, několikrát vystřelených do vzduchu, a auto plus klíče tvrdil. Přestože je RS6 má keyless jít Leitner řečeno, že klíče jsou inzaten a oprášil bolestí desku, říká čelí AT5 fotoaparátu.

Zloději roztrhal na plný plyn pak Zeeburgertunel pomocí RS6, pouze 3 až 4 hodiny poté, co vůz byl vyhořelý byly nalezeny na parkovišti na Nachtwachtlaan v 020-Gaza. Byl to takový nával práce, že zloději se ani neobtěžoval chvíli trvalo, než vzít kolo. Odhadovaná škoda: cca 400 tisíc eur. Samotná RS6, že je.

Audi RS6 DTM

Getaway Car

Vaše první impulz na otázku ‚proč?‘ Might ‚jako útěk auto za trestný čin." Nicméně předtím, než si vzít relativně anonymní auto, unikátní Audi RS6 ještě těžší spadnout na ulici, než se KKK-špičatým kloboukem Kwakoe nebo Opel v setkají Wörthersee.

Navíc, a to nejen ukradený VW Transporter (jako aanrijvervoer) obětoval - u kterých musely být zapsány do ukrást riziko - ale nakonec to pryč zloději šli rychle, ale také v každodenní praxi zcela nepoužitelný vozu bez klíče. To znamená, že jakmile vypnete motor, musí se spoléhat na tvůrčí metody získat pracovní auto.

Kromě toho, že palivová nádrž byla skoro prázdná, a samozřejmě auto jako láska doušek peut. Možná, že zloději viděl krátce po svém jack cestách i to, jak hloupé jejich působení bylo ve skutečnosti, protože ten samý večer Jon Olssons ex byl v garáži v Novém západě hořel zotavil, jak říká. Kupodivu chybí sledovací zařízení na autě. Možná důvěryhodný majitel rozlišovací vozu a krádež.

Audi RS6 DTM

Krádež má všechny vlastnosti plánovanou akci, což vyvolává otázku, zda útočníci měli pak čas, který se dostal do auta neměla žádné další myšlenky opravdu krádež. By se měl řídit zatýkání, mohli bychom slyšet.

V případě, že nyní se okamžitě nechal roztrhaný na Brink je pro velkou OV, než jsem mohl něco navrhnout, ale teď to přijde, je, že drahé auto gejackt na projížďku několika kilometrů a pak v ohni je třeba dát. Zdá se, že hodně problémů se po několika minutách jízdy 1000 koní zbraň. Bohužel, zbraň jen spálené kus šrotu (Foto kredit: AT5)

RIP RS6

možné scénáře

S pomocí naší pevné kamery Taliban bojovníka Martijn jsme se obrátili na možný scénář v každém: rizikové skupiny drahokamy krade Zatím Porter minivan a je dodáván s popruhy se vyloupit čerpací. Kdysi tam, nebo na cestě ke skutečné výši jejich účel, drahokamy zmínil viděl RS6 které již znají z Autoblog a rozhodnout, které pak budou muset učinit další čerpadla ... Máte přece se bavit při práci. = Fik hrál, protože jako vždy s důkazy.

žádná virová

Douwe Leitner nás stisknutí včera pozdě v noci ze všeho srdce, že není pochyb o propagační senzace, něco, co dané policejní hlášení bylo považováno za nepravděpodobné, a to pouze se stal pravděpodobně po spalování vozu.

Kromě toho řídil auto při střelbě v noci na zelené listy, které formálně nejsou povoleny. Profesionální registrace je pouze pro testovací jízdy. Doufejme, že pro Leitner svou pojišťovnu není těžké asi dělat tady. (Small aktualizace podle RDW: Použití profesionální registraci musí přímo souviset s operací uvedených vaší firmy, takže není pro účely úvěrování červená: .. Přesněji řečeno nejen pro zkušební jízdy, ale vše může souviset s možným prodejem . Záběry mohou jít s ním.)

Mezitím na nevyžádanou auto vzniknout jakási kondolenční pro RS6 DTM s skvrny a videa z když byl ještě neporušený. Rozhodl takto: RIP RS6 DTM.

Fotografie úvěry: Mats Bulters (1, 2)