F1 Výsledek: Monaco Grand Prix 2017

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

Vettel

Letí někdo letos v přístavu?

Opět nádherné časy pro závodní nadšence. Tento víkend tam byl ne méně než třemi největšími událostmi v kalendáři: Velké ceně Monaka, Indianapolis 500 a 24 hodin Nürburgringu. Když se zítra jít do práce, je snadné určit nadšenců kolegy. Ti, kteří jsou bledě, protože oni byli spoutáni celý víkend na trubku, zatímco všichni ostatní byli na pláži.

Samotní řidiči mají také čas na to si opálenou pokožku. Na Azurovém pobřeží, je skutečnost, celý víkendový pobyt v pořádku. Ve skutečnosti jsme zjistili, že tajně trochu nešťastné, protože spektaculairste závody v Monaku jsme obvykle vidět, jak to prská. Přemýšlejte například vítězství Olivier Panis v roce 1996.

Ale i za suchého počasí toto GP je velkou výzvou, zejména na mentální úrovni. Dvě hodiny co nejrychleji pryč od úzkých uliček s vědomím, že jedna malá chyba znamená konec vaší rase. Dokonce i Senna přišel takovou chybu, kdy v roce 1988, když se vrhl z získal pozici. Že nehoda v malém rohu je také můžete vidět, pokud máte malou jízdu s Hamiltonem.

startovací
Těsně před startem dokonce zábavné chvíle mezi Button a Alonso. Španěl jen zavolat z Indianapolis a Button potřebovat hodně štěstí v závodě. Dodává, že to Jense dobrou péči o své auto. Jenson srandu:

„I močit ve svém křesle.“

JB

Veselí všude.

Ale tento moment je začít okamžitě nejokázalejší aspekt. Každý držel osmičku a dokud nejsou k dispozici žádné změny polohy. Bottas hrozí krátce uvnitř s Vettelem, ale pak se rozhodne vejce za peníze. Kimi vystupuje z pole position v první zatáčce prvního. Za Top 10 Hamilton vyhraje místo a přesune do P12.

Wehrlein tlačítko a snaží se být chytrý tím, že okamžitě dělat zastávku. Tímto způsobem mají použít později, nikoli další sloučeniny pneumatik pro závod a to, co by mohli získat v případě, že safety car. V boxové uličce, nicméně, oni dostanou příliš blízko u sebe. Button si stěžoval přes rozhlas jak se sluší ostřílený veterán na ‚nebezpečný Release. S úspěchem, protože Wehrlein dostane strafje pět sekund.

Mid Race:
Bylo to kolo 17 před tím, než se znovu stane něco, co stojí za zmínku. Kvyat hlášeny v rádiu, že ho ztratí pohybuje Hülkenberg olej. Má pravdu, když se objeví televizní štáb žluté Renault vykresluje s kouřením ocasem. To nemůže být dobré pro dlouhé. Vskutku, Hülkenberg vyhánění mnohem později R.S.17 stranou. Podle týmu, je to rozbité kbelík, ale to vypadalo podezřele jako zlomený moteur.

Něco pro polovině závodu je pit zastávka fáze. Max je řečeno, že musí udělat přesně opak toho, Bottas.

"Box naproti Bottas."

To znamená, že pokud jde Bottas vozíků uvnitř, jak Bottas ještě vyjde. Bottas ještě venku, takže Max jde dovnitř. Fin reaguje na další kolo a přichází těsně před Maxem zase práce. Ricciardo se zdá být skutečným vítězem tohoto příběhu, jak se dostane na trati a řídit některé velmi rychlá kola. Když je vše řečeno a uděláno, Ricciardo popadne oba Bottas jako Max. Max tam není moc spokojený:

„To je f * cking katastrofa“

VER

V přední části pole podobných událostí. Raikkonen dřív přijde dovnitř, ale Vettel pohání pár kol projít. Tyto overcut práce, protože po jeho zastávce Vettel Räikkönen je zpátky na trať. Ozvěny Michael Schumacher a Barrichello.

Po tomto Vorentscheidung ve prospěch německého pronájmu padají přímo Kimi díru v souvislosti s Vettelem. Fin se zdá, že stanoví, že žádná více osob, než na druhém místě po této ráně. Do té doby, vytváří určitý podráždění mezi Perez a jeho tým. Perez byl loni na stupních vítězů v Monaku a chtěli dosáhnout dobrého výsledku. Jeho motor příliš teplý a tým říká, že musí něco udělat. Ale Perez nesouhlasil. Jako Louis van Gaal by řekl:

„Smrt nebo Gladiolus“

Perez

Vettel míří někdy, klidně na jednom ze svých nejjednodušších vítězství. Za ním je trochu napětí na druhém místě mezi Räikkönenem a Ricciardo, když Raikkonen asi jen urychlit kontroly vědomím Ricciarda tam nikdy nepřijde. Ale pak najednou! Safety Car!

Herintreder Button má Wehrlein poklepal na místo, kde Senna narazil do zdi v roce 1988. K nehodě sám o sobě není tak zvláštní, ale pozůstatky Wehrlein vozu jsou stále pod úhlem vůči stěně s němčinou.

Wehrlein

Lékařské auto vytáhne na pomoc nešťastné řidiče. S silami je odstraněn z vraku.

Poté, co jsme viděli na silnici Sauber vířit řidiče můžeme zaměřit opět na situaci v závodě. Celá oblast je nyní vnořené, tak nás snad ještě dostat vzrušující konec závodu. Red Bull byl chytrý, protože se Verstappen zavolal dovnitř, aby nové pneumatiky bez ztracených pozic. Možná, že může dělat něco na čerstvé gumy. Méně chytrý Ericsson za safety car, protože posílá svůj Sauber v solidaritě s Wehrlein zdi.

V případě, že jde SC oči zaměřil na Max. To je přesně Bottas plíživý velmi blízko Ricciardo. Zde dobrá bitva pivovarnictví na třetím místě. Ricciardo má všechno štěstí, když narazí na zábradlí v Sainte Věnujte však může posunout kupředu.

Že štěstí není Vandoorne. Náš jižní soused se podíval směrem k jeho a týmu McLaren prvním bodem roku. Ale po mírné Touché s Perez také tlačí ho mimo trať v první zatáčce. Kromě Sauber je také nyní jsou oba McLaren ze závodu.

úprava:
Perez má poslání. Po tikkie proti Vandoorne Kvyat je jeho další obětí. On torpéda ruské křídlo a okrade ho nejméně dva body. Navíc mi okrádá manažer herních bodů, což je neomluvitelné. Trestat toho muže. Ne, počkej, mám podvozek Force India.

Ale dát lidem pat zdá se, že jediný způsob, jak dosáhnout něčeho v tomto obvodu. Max i na čerstvé pneumatiky mohou dělat nic k Bottas. Každý tedy řídí vlak do cíle. Nové velké vozy s vysokým přítlakem, aby předjíždění prostě nemožné. Znovu Ferrari tak úspěšný jako poslední vyhrál v Monaku.

Vettel má za výhru a před Hamiltona v šampionátu. Räikkönen bude zklamán P2. Ricciardo vezme jeho druhé umístění na stupních vítězů z roku na P3, pro Bottas, Verstappen, Sainz a Hamilton. Brit, po svém čtrnáctém místě včerejší kvalifikaci nesouhlasí velmi spokojen s výsledkem.

UPDATE:
Max není naštvaný, ale zklamaný.
Max rozhovor

Kompletní výsledky:
1. Vettel
2. Räikkönen
3. Ricciardo
4. Bottas
5. Verstappen
6. Sainz
7. Hamilton
8. Grosjean
9. Hmotnost
10. Magnussen
11. Palmer
12. Ocon
13. Perez
14. procházka
15. Kvyat
16. Vandoorne
17. Ericsson
18. Tlačítko
19. Wehrlein
20. Hülkenberg