F1 Výsledek: Grand Prix Japonska v roce 2017

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

Verstappen přilba

Konec sezóny F1 pomalu přichází do zorného pole. Kdo dnes byla velká v Japonsku a který sám ztratil v překladu?

Ah Suzuki Suzuka. Kurz byl původně navržený Hansem Hugenholtz je opravdu obvod ze staré školy. Provádíme nerad přiznávám, ale když Circuit Zandvoort je dobrá práce, Hugenholtz dělal jeho nejlepší práce v zemi vycházejícího slunce. Mnozí řidiči zvážit cesty pro tekutinu přechod sebe jako nejlepší z ročníku.

V minulosti Ayrton a Alain bojoval za tři po sobě jdoucí roky hořké souboje o titul. Vrchol přišel v roce 1990, kdy Senna získal pole position v jeho McLaren a Prost ve svém Ferrari vyškoleni podruhé. Senna měl pocit, že ho odložil na špatné straně trati na startovním roštu ze strany FIA. Tato organizace v čele s Francouzem Jean-Marie Balestre v očích tak jako tak na základě Prost. Co se stalo potom v první zatáčce bude znát každý fanoušek F1. Pokud ne, můžete se podívat krátce nevyžádanou auto.

Po kvalifikaci včerejší mistr dva kandidáty v tomto roce jsou příliš blízko u sebe na roštu. Hamilton ve svém mercedesu, Vettel ve svém Ferrari. Na červeném autě je způsob, jakým stále tvrdě pracovat na závod, ale zavřel těsně předtím, než se motor začne. Za HAM FAT a sát Red Bulls Daniela a Max. Lewis No, uvidíme, kolik byste chtěli Senna pak ...

startovací
Vettel a Hamilton sem hned, což znamená, že Hamilton nejprve ponořit do první zatáčky. Za oběma rivaly je Max Verstappen absolvování svého spoluhráče Ricciardo. Ricciardo se podařilo opět konečně porazit našeho krajana v kvalifikaci včera, ale Max obnoví správné pořadí hned v prvních metrech závodu viděn od něj. Start je také bezchybný, s výjimkou Carlos Sainz v jeho (nyní, nikdy nevíte, kdy Red Bull) Poslední závod Toro Rosso dělá špatný dojem by shazovat mimo trať.

Ricciardo cítíte další bolest z porážky začalo, když Ocon jít kolem něj v ‚Esses‘. Verstappen je právě tou správnou cestou: vezme Vettela přímo do vlásenky a pokračuje P2 za Hamiltona. Hmm, Max P2 za Hamiltona v raných fázích závodu, který je známý nějak ...

Když se obrátíme na naše křesla / lehátka / beanbags přistálo kvůli předjíždění Max, asijský noční můru Ferrari dosáhne dospělosti. První střílet Räikkönen souboj s Hülkenberg mimo trať na lžíci a ztratí mnoho míst. To bude červená brigáda na boxové zdi i když neradi viděli, ale to není nic ve srovnání s tím, co následuje. Pokud Vettel přímá opdraait, on je předjet přímo Ocon a Ricciardo. Je jasné, že německý nemá moc v jeho SF70H. Technickým problémem se prezentovala na startu není vyřešen. Ferrari, ale vzhledem k tomu, více času na rozhodnutí, zda podat Seb dovnitř. Po Sainz znovu jízdě po silnici a tentokrát šel do nástupu na palubu, protože tam je safety car na trati.

SC znamená, že Max se tlačí se v zadní části Hamilton. Mohl by také ohrozit Angličana při restartu? Mwah. VER reaguje poměrně dobře gasvoet šunka, ale je jasné, že je příliš daleko za Mercedes je umístit nabídku. Vettel mezitím pokračuje dále a dále zpět. Jasně je to šance pro německý příběh. Je to jako naši sousedé by řekl konečný Vorentscheidung ve Světovém poháru.

Mid-Race

Kablam! ohyb Degner II působí opět jako ostrý vpravo. Všichni řidiči víkend mají nějaké potíže s zrádné křivce, která vytlačuje běžný po několika rychlých zametání zatáčkách. Tentokrát Ericsson letí mimo trať. Nicméně, pokud vidíme palubním dělá to velmi trapné. Závodní komise rozhodne, virtuální safety car odešlete úlohu.

Po této krátké přestávce osmi závod Ricciardo zralé čas chytit Ocon. On pak pokračuje do třetího kola po Max Verstappen, ale již má nevyřízené asi šest sekund MV33. Podívejme se, kdo je nejrychlejší dnes ze dvou.

Danny-Ric

Raikkonen mezitím je také o něco dopředu. Muž, který zde vyhrál před 12 lety předjet Fisichellu v posledním kole je pěkné zaneprázdněn dohánějí po svém výletu mimo trať v prvním kole. Na kole 16 jede kolem na sedmém místě za Force India je. Měl by mít v zásadě, ale je otázkou, zda existují další cestující.

Na kole 22, Verstappen prošel vykrojení na Hamiltona. Red Bull se svými řidiči v P2 a P3, samozřejmě, někteří pokusu o spuštění Mercedes číhající. HAM přijde okamžitě na šlapání VER význam Ricciarda nyní v čele pro Bottas. V 24. kole Max nastaví nejrychlejší kolo závodu je dole a on jen 1,8 sekundy za LH44.

V kole 26 Ricciardo přijde dovnitř, ale Bottas běží stále dál a jde do vedení. Hamilton je však již v zadní části jeho sekundu, s Verstappen hned za ním. Nyní přichází velký strategický-trik Mercedes z klobouku. Valtteri dělá cestu pro Lewise, ale samozřejmě ne Max. Holanďan je dvě kola zmáčknout za Finn, a proto vidí Brit mizí.

samozřejmě budeme dávat pozor na přední části pole, aby zjistil, jestli Verstappen stále se ve srovnání s Hamiltonem, ale obáváme se, že Lil ‚Lewis mohou nyní řídit závod. Přímý Napětí v závodě spočívá v boji o body pozice laastste. Je proniká do zadní části horního-10. Řidiči Haas F1, Williams, Renault a Toro Rosso Gasly všichni chtějí sběrný bod.

Během krátké doby dvou jmen na seznamu být podtržen. Pierre Gasly verremt sebe a pak jádro musí hledat poškozené pneumatiky. Pak vidíme bizarní scény, kdy DRS křídlo Hülkenberg zůstává v otevřeném stavu. Můžete si myslet, že Němci přitom může přeletět dráhu jako nikdy předtím, ale ve skutečnosti mu chybí přítlak a samozřejmě má odletět větší šanci na práci. Když přijde Nico zkouší mechanik komický způsob křídlo stále dusacího pozice, ale bezvýsledně.

úprava

Oefff téměř velký pád v závěrečných fázích závodu. Lance Stroll zhroucení mimo trať v Esses, a když se vrátí na trať klouže téměř v kontaktu s Red Bull. Myslím, že to byl Ricciardo, ale aby se zabránilo Olavje „Nechám tady uprostřed. Projděte se dát svůj vůz mimo trať a dolů, jak to je doufal, že tam bude safety car, což Max sekund ukraden Valtteri ho musí udělat dobře na Lil ‚Lewis. Ale bohužel, závodní komise rozhodla vložit virtuální safety car. Tento závod se zdá být rozhodnuto.

Nebo ... ne!?! Po zmizení VSC Max náhle pohybovat mnohem rychleji, než Hamilton. S dvě kola jet, když je v zadní části HAM, s několika opozdilců na nose obojího. Bohužel Alonso koná McLaren potřebuje chvilku mezi Merc Hamilton a Red Bull Verstappen. Massa pak to samé znovu slabě nad. Jack se s veterány.

To je ono, Lewis vyhraje závod. Verstappen je na druhém místě se Ricciardo, Bottas, Raikkonen, dva Force India je dva zajíci a Massa. Jolyon Palmer nedokáže plameny znovu a končí svou pravděpodobně poslední závod F1 na bezbarvý dvanácté místo.

UPDATE 1Po závodě Hamilton tlačil Max v cementu.
HAM-cement

UPDATE 2: Max hodil vodu Danielovi na tiskové konferenci.
Fun-in-the-persco

UPDATE 3: Max mluvil do mikrofonu po žluté rasy.
Max-mic

UPDATE 4
Alonso byl penalizován po závodě pro ignorování modrých vlajek.


Kompletní výsledky

1. Hamilton
2. Verstappen
3. Ricciardo
4. Bottas
5. Raikkonen
6. Ocon
7. Perez
8. Magnussen
9. Grosjean
10. Massa
11. Alonso
12. Palmer
13. Gasly
14. Vandoorne
15. Wehrlein

DNF
procházka
Hülkenberg
Ericsson
Vettel
Sainz