Obžaloba požaduje sankce vůči otci a synovi, protože Porsche pouličního závodu

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

911

Zdá se, že žádný úkol tresty tentokrát.

V loňském roce jsme referovali o tragické nehodě v Loosdrecht. A 19-letá žena, která přišla poté, co byl zasažen do svého Toyota Aygo by Porsche 911 dnes již 54-letý Walter W .. Walter Reed v době havárie příliš tvrdý a měl příliš mnoho alkoholu v jeho krvi. Bude dodatečně zapojit do pouliční závod s jeho 33 roků starý syn Casper W., který jel v mini. Oběť byla stále převezen do nemocnice, ale zemřel ještě o dva týdny později na její zranění.

Obžaloba dnes požadoval pět let vězení a tři roky na Waltera jeho syn Casper. pro pozastavení licence pěti let je zapotřebí také. Holandský Forensic Institute (NFI), vypočítala, že Walter 167 kilometrů za hodinu, jízda v době havárie. Kromě toho, že je běžné, že měl dvojnásobek povolené množství alkoholu v krvi. Patnáct svědci uvedli, že Walter Casper kilometrů a byl zabývající se pouličním závodu pohyboval na vysoké rychlosti ‚nárazník na nárazníku‘ dopravou.

Dva W je ale oba popírají, že došlo k pouliční závod. Walter také říká, že když se překročení povolené rychlosti, ale zdaleka ne na 167 kilometrů za hodinu prohlašovat NFI. Emoce běžela vysoko chvíli na. Walter kvalifikuje výpověď jako „prostě není pravda“, „možná“ a „lhal“. Byl by to i přesto tak těžké se neodvážil jet:

Tam budu mít jet rychlostí vyšší než 50 kilometrů za hodinu, někde mezi 70 a 85 kilometrů, ale rozhodně ne 200. netroufám ani na dálnicích v Německu. Rozhodně si nemyslím, jet rychleji, přísahám na smrt mé matky a mého syna.

Nicméně, otec zesnulého pochopitelně nechtěl nic víc této obrany, kterou nazývá ‚kecy‘

Má drahá Fleur opilý blázen vjel boků.

Casper W. syn okolností přinesl překvapivě střízlivý Berden důvod, proč by neměl být odsouzen. Pilot letecká společnost říká, že přišel o práci v případě odsouzení. Mimochodem, byl to tragická událost, že každý, kdo má rád občas šlapat na plyn, které nám připomenou, že nehoda je v malém rohu.

Image úvěrovým: nesouvisí poškozeno více než 911 vozů haraburdí.