Výzkumníci: infotainment Tesla jeden z nejhorších

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

obrazovka Tesla

Dobře, a to nejen Tesla.

Základem pro podporu komunikace ‚AAA Nadace bezpečnosti silničního provozu,„říkají VVN (Safe Traffic Nizozemsko), ale v Americe, provedla průzkum s některými 130 dobrovolníků a asi 30 testovaných vozidel na stupni rozptýlení v provoz prostřednictvím různých zábavních systémů. Dřívější výzkum ukázal, že provoz navigace ještě více než rozptýlení poskytuje SMS za volantem. Jak v Nizozemsku a Belgii jsou ve vývoji používat smartphone příslušně obsahovat ‚cestu Jsem v režimu offline‘ kampaně a ‚slib‘. Skutečnost, že provozování plavby, a tím i infotainment způsobuje ještě větší rozptýlení je znepokojující. To také zdůrazňuje význam výzkumu mezi různými zábavních systémů.

výzkum AAA

Výsledky této studie Tato nemluví ve prospěch již angažovanou automobilka elektromobilů. Systém vypadá, nebo velký, jak se zdá méně snadné ovládání při jízdě od modelu S (occasion video zde) patří do kategorie nejhorších výsledků.

Ostatní špatně bodování vozy s nejvyšší možnou formu rozptylování infotainment; Audi Q7, Chrysler 300C, Dodge Durango GT, Ford Mustang GT, GMC Yukon SLT, Touring Honda Civic, Honda ridgeline RTL E Mazdu3 Touring Nissan Armada SV, Subaru Trek Kříž Premium a Volvo XC60 T5 Nápis.

Vozidla s vysokým stupněm rozptylování infotainment; XT5 Luxury Cadillac, Chevrolet Traverse LT, Ram 1500 Ford Fusion Titanium, Hyundai Sonata Základna Infiniti Q50 Premium, Sport Jeep Compass, Jeep Grand Cherokee Limited, Kia Sorento LX, Nissan Maxima SV a Toyota Rav4 XLE.

Vozy, které mají průměrný stupeň rozptylování infotainment; Chevrolet Equinox LT, Ford F-250 XLT, Hyundai Santa Fe Sport, Lincoln MKC Premiere, Toyota Camry SE, SE Toyota Corolla a Toyota Sienna XLE.

Vozy s nízkým stupněm rozptýlení infotainment, tam jsou bohužel ne.

Foto úvěru: Tesla Model S @DannyBMW