Tolik dolarů vydělá Max Verstappen s novou smlouvou

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

MV33

Max údajně měl sto miliónů důvodů podepsat s Red Bull Racing.

Nedávno Max Verstappen prodloužil stejně nečekaně svou smlouvu s Red Bull Racing. To ukončila spekulace o max plány pro 2019. On byl propuštěn po roce 2018? byl uvízl ve smlouvě? Pokud ano, bylo v tomto případě, jeho ukončení? Bylo to všechno nic víc z jednoho kamene, protože Max zavázala ke svému současnému zaměstnavateli s sezóny 2020. Zda došlo v pozadí kontaktů s Ferrari, Mercedes nebo jinému účastníkovi se, nevíme. Ve skutečnosti se domníváme, Max, když říká, že nevidí žádný důvod opustit dobrou loď Red Bull.

Že jak již bylo obecně věřil v paddocku, že oba ‚velcí hráči‘ v F1 Max nejen s konkurenčním auta, ale může také čerpat lákat je s bianko šek. Ačkoli Red Bull Racing má velký rozpočet, Ferrari a Mercedes, protože Max by nabídnout ještě více. Kromě toho, k dnešnímu dni, tak nebylo styl Red Bull ponese řidiči velmi silná. Ne nadarmo mají svůj tréninkový tým, který jako Ajax určený talent připravený na páru v kuchyni, takže pak i vlastní prospěch. Ta může v sportovních a finančního hlediska.

Ale teď mluvíme o Ajax: Telegraph publicista a Cruijff adept Jaap de Groot (dobré pro jméno i) prohlašovat, že Red Bull ještě docela přilákal řez, aby se Max. Ačkoli Max obdrží plat ‚pouze‘ 10 milionů eur ročně, ale přes bonusy zvýší toto číslo typicky přibližně 30 až 35 milionů eur ročně. Po dobu tří let, máme ho tak k nedbalý 100 milisekund. Není to špatné, i když v porovnání s druhou špičku v oboru.

Ale Max je jen začátek. Po sezóně 2020, a to náš hrdina dosáhne velmi starý věku 23 let. Řekněme, že dvakrát vítěz, pak doky s láskou Ferrari 50 milionů ročně pro Maxe, jak oni také dělali pro Schumacher. Pokud MV33 chtít projít s F1, dokud je to Barrichello podobné veterán, může se jít na cestě k miliardu a slušná pozice mezi Brenninkmeijer představuje a Fenteners Flushing v citátu 500. Jako kluk jsem chtěl bylo sto grand ...