Sestavte si svůj Audi A8 (D5)

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

A8

Nekonečná hra se seznamem možností nového šéfa sedanu Audi.

Před několika měsíci, Audi oficiálně představil novou A8. V případě, že předchozí A8 pořád stížnost, že se jednalo o A4 XL nová A8 je vlastně některé čerstvé konstrukční detaily. Tak dlouho, jak to trvá přinejmenším proto, že nedávno zavedený A7 to bylo více stejný „a nepochybně nový styling také prosákne do nižších čísel v rozsahu. Mimochodem, teď vypadá zvláště tvoří zadní část vozu se svými kruhovými světelnými jednotkami a dtto docela pěkně.

A8 jsme již podrobně popsány, včetně tím, že ho vedle svého předchůdce pro tvrdé srovnání. Redaktoři byli rozděleni o Audi nového vrcholu. Takže @wouter najít interiér nového vrcholu, ale @willeme jeho pochybnosti, zda je to opravdu lepší než předchozí A8. Níže podepsaný má zejména problémy s předním převisem dálnice A8, což je přesně to, co se mě týká, nemůže v takovém topsedan.

V každém případě, je to stále zábavné nakonfigurovat takovou věc a zjistit, kde jste skončili v ceně poté, co jste zkontrolovali všechny možnosti. Zpočátku Bohužel pouze 50 TDI a TFSI '55 k dispozici ‚. Oba začínají v Nizozemsku něco přes tunu. Ale já sám jsem přišel po malém šmelení s konfigurátoru za cenu Euro 177,072.00. Nezapomínejme, že jsem držel dokumenty tím, že jde o krátkou verzi, která se mi líbí víc. Normálně bych se rozhodnout pro červenou, ale líbí se mi Misano stále jen trochu příliš RS3 klasickou červenou čepici a něco klasické, tak jsem se rozhodla pro Nogaroblauw. Dělá, tj:

1
2
3
4
daňová hodnota

Yoram Díky za tip!