Tesla je nyní jako chill jako Netflix

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

Tesla chill

Elon má waggies naučil pár nových triků.

Cute absurdní Mode na Tesla, ale zřejmě mají některé Teslarati majitelé také jako další geniální zrychlení své doby. Můžeme si představit, proč.

Předpokládám, že jste úspěšně getinderd a váš večer zahrnuje Netflix a Chill, ale jdete někam k jídlu nějakou formu. Po stlačení v rekordně krátkém čase, že Kalifornie se valí v krku, budete chtít co nejrychleji do další fáze. Získáte v Tesla a příliš nadšený stisknutím akcelerátoru. BRAAAAAP. Oh No wacht..ZOOOOOOM. Brzy si uvědomíte, že jste se dopustil obrovské hrubky! V okamžiku, kdy točivý moment z elektro-raketa můžete slyšet elegantní krční obratle dalšího fitgirl doslova dislokeren. Nestudí. Říká se, že to je důvod, že Elon a Amber se rozešli.

Od té doby, duchovní údajně pracoval v kuse vytvořit řešení tohoto problému. Není divu, že Model 3, který byl odložen. Ale výsledek je tam. Tesla na obrazovce, můžete nyní zvolit režim Chill, aby se zabránilo tento scénář.

Chill je pomalejší akceleraci - ideální pro hladší jízdu a jemnější jízdy pro všechny cestující.

Kromě tohoto nového režimu Musk jinak neprodleně obtěžovali produkty jsou ještě musí naučit nový trik. V případě potřeby může být Tesla nyní automaticky posílat své křeslo a snímek z cesty, když se dostat ven. Geinig, že tyto potenciální možnosti v létě loňského roku přes Twitter navrhl Elon zákazníkem. Dobře, možná Tesla již byl dělá a Elon chytil svou šanci udělat dobrý marketing, ale je to dobrý nápad, že nejvyšší šéf okamžitě si myslí, že s / zákazníka.

Twitter Elon

Jako obvykle aktualizace Tesla se válí vzduchem.