Max Verstappen bych stálých závodních stewardů

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

MV33

Holanďan má rád trochu stálost.

Problematika nekonzistentních rozhodnutí ve FIA ​​F1 vřelo tento týden trochu. Pondělí přišel snímky se vynořil ze zasedání řidiče v Mexiku, kde Lewis Hamilton a jeho sluchátka Sebastian Vettel pokusil ji šít. Brit by pravděpodobně většinou trochu sit ‚v hlavě‘ z Vettel, ale přesto.

Během týdne rozložil je vždy otevřený Arie Luyendijk opět tvrdě přes jeho názor na celou problematiku. Amerikanizace Holanďan se domnívá, že by nebylo konec světa, pokud jsou řidiči umožněno aby si navzájem několik velkých rána na jeho času. Ale měl také méně extrémní výhodu zlepšit rozhodování: fixní panel pořadatelů.

Max Verstappen sám vidí zásluhu na tomto nápadu, jak řekl NBC Sports:

Jo, myslím, že [fixní stewardi] by bylo lepší. Pak aspoň víte, kdo jste se zabývají. Myslím, že by se lépe pochopit ovladače, protože bychom trávit více času společně. Upřímně řečeno, jsem přesvědčen, že bychom měli jít tímto směrem.

K dnešnímu dni, FIA správci se otáčí, přičemž je alespoň jeden ze řidič v každém závodě skupině. To, mimochodem, nemusí nutně být bývalý jezdec F1. V Mexiku, například Le Mans Tom Kristensen hrdina převzal roli. Máme dojem, že Arie Luyendijk sebe v pro místo na panelu a že Max by nevadilo, kdyby Arie by byl jeden z pevných mužů. Každopádně FIA může ve své moudrosti se také rozhodnout, Garry Connolly vytvořit trvalé stewarda ...

Image-Credit: Max na svém debutu F1 v Austrálii v roce 2015 přes Instagram