Recep Tayyip Erdogan chce plnou tureckou automobilů v roce 2021

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

Anadol

Jsme již zvědaví na kvalitu rohoviny.

Nedávno jsme dali seznam toho, co vozidel, ve kterých zemích jsou populární. Není překvapivé, že vidíme v mnoha národa, který je lokálně vyrobené produkty se daří dobře. Podívejte se, na vlněný ponožky, které umožňují jejich quinoa letadlem pochod vzhůru ze stále panenských horách Peru může ještě učit.

Mimochodem, auto je emocionální produkt, který se ideálně hodí pro citů, kde patriotismus je jedním z nich. Druhý jev je také Recep Tayyip Erdogan není překvapující. Železná ruka s frenemy z Fethullah Gülen vládne národ na Bospor a hrdý Turecko v úvahu, že meeblaast dobrý tón na mezinárodní politické agendy.

Co dokonale zapadá do takové ambicí je osobním automobilem (brand). V současné době staví nebo automobilů v Turecku, ale pouze u ostatních značek. Dříve tam byl Anadol. Udělali zahrnují sportovní STC-16 (nahoře na obrázku), která by mohla být popsána jako Anadol na anadrol. V současné době spuštění však pouze brody kapely Anadol.

Recep chce změnit a myslí si, aby jste našli ten správný recept. Společný podnik mezi Anadolu Group, BMC, Kiraca Holding, Turkcell a Zorlu Holding, s cílem zastavit plné turecké výroba automobilů v roce 2021. V roce 2019, by se měl objevit prototyp, píše tisková agentura Anadolu.

Investice do soukromé automobilovém průmyslu není jinak zcela nová myšlenka. Několik silných vůdců přišel na to, aby stejný plán v minulosti, stejně jako Vlad, mezi ostatními. Puik Recep nápad, nebo si jen tak sedět?

Díky všem za tipy!