Resmi: Citroen C3 Aircross

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

Citroen C3 Picasso halefi.

Orada bir C3 Aircross (ormancılar için aka C3) zaten, ama bu sadece Brezilya'da geldi. Sonra, bu yılın başlarında gördüğümüz C Aircross Konsept ve şimdi de 'zevk' yeni bir nesil var. Daha da, bu C3 C3 Aircross Picasso yerini alacak.

C3-Aircross birçok gibi kompakt, SUV ve iyi bilinen C4 Cactus altında konumlandırılmış. Limon plastik / lastik detayları ile yağmurlama kalır böylece C4 Cactus, bir isabet. Cactus karşılaştırıldığında C3-Aircross yan nispeten 'temiz' kaldığı, fakat bir alerji geliştirmek, mevcut plastik kenarların bol miktarda vardır. Ben bulmak veya yeniden alay arkada barlar, bu yolda daha hoş olabilir .. Ah, kentsel orman! çerçeveler, göbek kapaklar, çatı rafları ve aynanın renkleri tabii ki tüm kişiselleştirilebilir vardır. Toplamda müşterinin kişiliği ve zevke hitap mevcut 90 renk kombinasyonları vardır.

Bildiğimiz gibi, Opel PSA tarafından satın. Bu C3-Aircross dolayısıyla Opel Crossland-X olarak adlandırılan bir Opel rozet ile birlikte gelir. Ben bu Citroën için gidecek seçmeliyim!

motor yelpazesi 130 hp 1.2 Saf Tech içerir. kayma bir 82 beygir Saf Tech (üç silindirli) 'dir. Dizel 100 veya 120 hp 1.6 BlueHDi (manuel şanzıman) ile sürücü. Hollandalı fiyat ve (Kasım) kullanılabilirliği yakında açıklanacak.

GÜNCELLEME: Biz hareketli resimler var!