Ne tür bir çarpışma testi mankeni yapar?

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

Çarpışma testleri otomobillerin geliştirilmesinde önemli bir parçasıdır, ama şahsen ben 5 yıldızlı maksimum biraz modası geçmiş elde edilebilmektedir prensibini düşünüyorum. Tüm maksimum skor eşit güvenli olduğunu söyleyemezsin ederken Birçok modelleri artık, beş yıldızlı almak. Bana biraz daha nüanslı olmak için sonuç iyi olur.

Markalar sonra daha odaklanmış seçim güvenlik yönü ve tüketicilerin daha iyi ayırt edebilir. daha yüksek bir hızda en kalanları bilmek ilginç iken Dahası, testler her zaman, 64 km / saat hızla gerçekleştirilir.

çarpışma testleri crash test Aptallar yıllarca yapılmaktadır. Bu "bebek" Bir çarpışma anında vücuda ne bir gerçekçi resmini elde etmek için daha karmaşık hale gelmektedir.

GM örneğinde olduğu gibi bir otomobil üreticisi çarpışma testi mankenleri 200 farklı türleri kullanır. Bunlar bir kaza etkisini kaydetmek için sensörler 70 ila 80 sahaları tüm şekil ve boyutlarda gelir ve sayılabilir. Sensörler her 10000. ikinci, emzik durumunu ölçer. veri akışı yararlı bilgiler içine güçlü bir bilgisayar sistemi tarafından işlenmektedir.

Birim başına fiyat yukarı 500.000 $ olabilir çünkü ucuz değil botspop böyle, bu nedenle altın 380.000 euro, dönüştürülmüş. Böyle kukla pazar güzel bir fiyata hızlı satmaz çünkü Oysa onlar, geri personeli tarafından çok hızlı bir şekilde itilir edilmeyecektir. çok daha iyi ticaret Çünkü Sonra, patron için daha fazla sandalye alabilirsiniz. (Via egmcartech)