İç bu hatırlama Peugeot 108 etkiler, C1, Aygo [updated]

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

Süspansiyon sorunlarına çarptı Mini üçlüsü

Sözde mini üçlünün tamamı daha önce üretilen otomobiller (Peugeot 108, Citroen C1, Toyota Aygo) garaja iadesiyle önce halen devam etmektedir. Nedeniyle ön süspansiyon kolları bunlar olabilir bir sorun yüzünden olmaz iade edilmesini. Üretim kesilir.

İlgili araba arabanın kullanım üzerinde olumsuz etkisi olabilir özelliklerine uygun olmayabilir önce lades karşılar. Zaten üretilen ve satış çeşitli ülkelere tahsis edilen tüm araçların / bayiler / distribütörler müşteriye teslim edilmeden önce onları Wishbones değiştirilmelidir.

Elimizdeki iç Peugeot belgelere göre, bir çok garip bir zamanda gelmiş hatırlama; Sağ hacim modelleri (bu ay) müşteri lansmandan önce başlar. Kolin, Çek Cumhuriyeti fabrikasında otomobil üretimi, her durumda gecikmelere yol açacaktır ikinci bir emre kadar kapatıldı.

Biz söylemek istiyorum, bu yüzden açılışında bir test sürüşü çok fazla ısrar etmeyin, ama tabii ki sorun yakalanır olduğunu. Satıcılar yedek oluştuğunda sıkı koşul test sürüşü sadece gösteri araçları aldı kullanmak zorunda. Taşıyıcı kollar ek olarak arka koltuklar ve nem önemli sorunlar olarak hızlandırdı, aynı zamanda, ancak daha fazla literatürde bulunmaktadır tartışılmıştır.

Bir rüzgar herhangi müşteriler için dışarı çıktı hakkında bir yorum göndermek için üç ithalatçıları çağırdı. Citroën soruşturma yapmak ve Toyota hala bizi temasa geçecektir. Peugeot yorum için kullanılamaz oldu.

GÜNCELLEME 20-06, 08:30, Toyota Cevap: AYGO Temmuz ayı başlarında bayi gelecek.
- fabrikasında Üretim durdurulmaz.
- Teslimat başlangıç ​​gecikmemesi.
- Bütün Toyota AYGO teslim edilmeden önce kontrol doğru bileşenlerle gerekirse müşterilerimize oluşacak ayarlanır.

GÜNCELLEME 20-06, 08:40, reaksiyon Citroën: 1 C1 'üretim gerçekten sapmanın bazı modellerde yer aldı. Bu arabalar yedek parçalarla donatılmıştır ve ancak o zaman müşterilere teslim edilir. Bu vurgulanmaktadır müşteriler sırayla TIPTOP almak arabalar söyledi. Citroen ayrıca üretim Çek Cumhuriyeti durdu yalanladı, bu çalıştırır "tüm hızıyla" Citroën Hollanda diyor. müşterilerine teslim gecikmemesi.

GÜNCELLEME 23-06, 11:20, Peugeot reaksiyon: Peugeot 108 ilk üretim bazı anomaliler gerçekten Mayıs ayı sonlarında bulundu ve şimdi bu düzeltilir. üretimin durduğu ve aynı zamanda tam güçte halen çalışır değildir. Supplying müşteriler izler.