Porsche Panamera (2016) ve yol testi Video

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

Yani önceki Panamera görüşler bölmek için yönetilen arabaydı, bu ifade yetersiz. Ama yeni Panamera hattı üzerinden önceki nesil rahatsız edici kullanıcıları çıkarabilir misin? Biz Güney Almanya'da yeni süper sedan sunuldu.

Okumak önce [Bak? BURADA video izleyin! ]

öncekinin büyük bir başarı çünkü yeni Porsche Panamera, bir şey yapmak zorunda. Yine de bazı yine özellikle idi süper sedan görünümü için geçerlidir kritik açıklamalar, duymak vardı. Münih havaalanından gelenler çıkmasını istemeyeceğiniz ederken Ve bu yüzden, yeni Panamera ile ilk toplantı için arıyorum. araba havaalanından, bizim için middenop yaya plaza bekliyor. Porsche Almanya'da yaptığı gibi sen ekonomisine katkıda eğer hiçbir otomobil gelmesi beklenmiş, ancak normal bir yer, neredeyse her şey yapılabilir alacak.

Bu yüzden söz konusu mahkemenin ortasında olsun orta yaş anahtarları için "benim" Panamera biraz beyefendi uzattı. bir floresan güvenlik yeleği, tabii ki, bunun Almanya'da değil çünkü? Biz hemen çıkış bize öğrettiği gibi kafa görmesine (burada yalnızca araç) alacaktır. Panamera 4S Diesel: arabanın etrafında hızlı bir denetim şu anda sipariş yavaş varyantı ile uğraşmak zorunda olduğunu söylüyor. Biraz hayal kırıklığına ama daha az meraklı, ben büyük bagaja benim bavul atmak ve ben arabada gerçekleşecek.

2016 Porsche Panamera: Test videoyu sürüş

Bir önceki Panamera özellikle orta konsolda, bitmeyen işler denetimlerin bir tür vardı araba tanıdığını biliyor herkes. Şimdi aantref neşe ile bir tezat. Hoş bir dokunuş otomobilin orta fonksiyonlarının büyük çoğunluğu içerir, ancak şartları orta konsoldaki düğmeler ile çalıştırılır. Bazı düğmeler bazı orta konsolun siyah parlak kısımda bulunan bir tür dokunmatik düğmeler vardır, fiziksel vardır. Bu kısım, ancak, dokunma ile hareket eder ve bir şey "anahtar" işleminizi onaylamak için hafif bir titreşim verir. karmaşık geliyor, ama çok zekice. Bu otomobilin en önemli fonksiyonları çalıştırmak için sadece hızlı olmasını sağlar, ama bir tabak, bunun nedeni önceki nesil Panamera büyük fermuar düğmeleri çok daha sessiz görünüyor.

Hala var floresan güvenlik yeleği jestleri gerçek ivme yaratmak. Daha erken olduğu için O da, muhtemelen kahve istiyor. Bu yüzden arabayı çalıştır. dizel düşünmek sadece çok uzak kılan ince hum 4.0 litrelik V8 başlangıcında eşlik eder. Kendi içinde, bir süre V8 Dizel Porsche için biliyorum ama Panamera erken sadece altı silindirli uyguladı. gözlük ortada: 422 beygir gücü, tork 850 Nm ve sekiz vitesli otomatik şanzıman Eğer yüz 4.3 saniye içine pop hangi için spor Artı paketi ile birlikte, sağlarlar. Evet gerçekten, 4.3 saniye, lanet bir dizel! Eğer dahası fırlatma denetimi kullanarak bir süre gereken zamanı almak için, ama neden böyle bir şey olmaz? Can yani sınırsız ve yüzünde üzerinde büyük bir sırıtış koyar.

2016 Porsche Panamera: Test videoyu sürüş

Ama tabii Münih Havaalanı mahkemesi sonra gelir fırlatma kontrolünü test etmek yer değildir. Sessizce biz meşgul sabah acele makul havaalanını aşağı çekmek. Bu yüzden iç kaydımızın bir kısmını her zaman var ve bilgi-eğlence sisteminin farklı fonksiyonları ile oynarlar. Porsche, örneğin oynanan Audi ve Panamera Sanal Kokpit kendi sürümü ile çan kulesi ödünç ve Porsche Gelişmiş Kokpit diyor entegre etmiştir. Ne parlak bir detay alarak bulmak tek merkezde yuvarlak, analog takometre sadık kalmış olmasıdır. Ancak o ezelden beri hemen hemen tüm Porsche, beri. Sol ve takometre hakkı, ancak, iki ekranları bulmak otomobil, eğlence ve / veya navigasyon varlık hokkabaz ilgili en yararlı bilgileri hangi birini en yararsız ayrıntıları üzerinde. Çok yapmak ve yeni baştan yapmak için arabanı ödünç sonra her zaman kaçınmak için, bu tür tercihen sandalye hafıza durumuyla birlikte birçok önemli kurumları programlamak için akıllıca olmaz.

2016 Porsche Panamera: Test videoyu sürüş

Otoban üzerinde kalabalık bir saat sorguçlu sonra kahve bizi bekliyor ilk durağımız, gelmek var. Zaman yeni Panamera dışına sakince bakmak için. tasarımcılar için bir önemli mesajı "Köpek Kaka" halef tasarlamak zorunda: tasarımda 911 daha olmalı. Panamera hala Panamera olarak çok tanınabilir ederken, genel şekli çok daha iyi yönetilir. Özellikle eşek ve tavan çizgisi gözler selefinden çok daha iyi. Arka (biz zaten 718-line biliyoruz ki) arasında siyah yol burada kullanılır ve araba iyidir. Özellikle hafif renklerle geri biraz kırar. Toplamda, ben çok güzel bir araba bulmak itiraf etmeliyim.

kahve sonra biz biraz daha ilham verici rotayı binmek için mutluyuz. Bazı dağ yolları Tegernsee etrafında bizim için önceden programlanmıştır. Biz bu alanda çok yakında kameraman Martijn yönlendirmek için önceden tanımlanmış çeşitli yolları gidiş ve hatta daha iyi gibi, biraz haline biliyorum. Büyük bir iş sedan olmasına rağmen, bir Porsche kalır. Biz bu yüzden sınavda başarılı araba yapmak zorunda hissetmeyin.

2016 Porsche Panamera: Test videoyu sürüş

Ve bu devasa tork ve bize her zaman kullanılabilir hızlı belirleyici PDK sekiz karşıt güçle Panamera S Diesel çok güzel çalışıyor. hızlanma bazen yabancı olmakla şasi kendisi noktadan herhangi bir şekilde getirmez gösterir. önceki Panamera sürmek için sportif, ama çok kurumsal ve oldukça ağır bir arabaydı. Yeni Panamera, hissediyor Yoksa nasıl köşesinden gerçekten safkan spor otomobil olma eğilimindedir bir dinamiği atma diğer marka hangi. Kuşkusuz, size daha sonra bazı şeyler zekice rahat ve çok daha yumuşak konfor modunda olanlar, izin çünkü, Spor veya spor Plus sürücü seçici koymak zorunda önce. tasarımcılar çok yönlü olan bir otomobil tasarlamak için büyük bir iltifat hak ediyor: Fakat bu belki daha güzel yapar. Sessiz ve Autobahn sol şeritte 250'den rahat ama çevik ve dar dağ yollarında iletişimsel. Ve frenler: Ne olduğunu bilmiyorum, ama Porsche bazen çabuk hızlandırabilir daha çabuk durdurmak mümkün daha fazla dikkat görünüyor. herhangi dramın olmadan büyük bir konteyner frenleme, bu Panamera biz denemek aslında ne kadar iyi takdire şayan.

2016 Porsche Panamera: Test videoyu sürüş

Biz göz önünden biraz zaman kaybettik çok eğleniyoruz. "Biz 40 dakika kadar havaalanında olmak zorunda," kameraman Martijn diyor. Ve biz hala neredeyse 50 dakika navigasyon standına seyahat süresi varken. Zaman en iyi ne yaptığını bu Panamera yapmalı: hızlı gitmek. selektör Sport +, frene sol ayağımdan ve hızlandırıcı aşağı döner. 200 16 saniyede ve ardından daha da yüksek değerlere kusursuz fırlatma kontrolü ile bize haşhaş Alman 422 Dizel atlar.

2016 Porsche Panamera: Test videoyu sürüş

Yeni Panamera hakkında inilti bir şey var: Biz sonuçta 37 dakika değerlendirmek için zaman var? Dürüst, ben ne bilemeyiz. Panamera makul bir sportif iş sedan beklediğiniz her şeyi yapar. Hatta dizel olarak korkunç iyi her şeyi yapıyor. Ne bir parti olmalı ki S ve Panamera (fapspoiler ile) Turbo ya da değil. Fiyatlar 133 800 euro, biz 143 400 euro yapılandırılabilir 4S Dizel nedenle başlar. Do olduğunu biz düzlem ev için geç kalıyoruz beğendikleri, dikiz aynasından görünürlük ile oldukça yardımcı biz yani Porsche tarafından verildi tan araba, biraz daha heyecanlı bir süredir.

Birkaç dakika biz sarı yelek anahtarı en sunmak saati yedek. biz biraz eğlendim Eğer adam sorar. Yani diyorsunuz ki, efendim söyleyebiliriz. film!