Yeni Citroën logosu resmen doğrulandı

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

Citroën'in doğum olarak görev yaptığı eğlenceli bu gece Citrofiel ve sadece lüks konsept otomobil değil, aynı zamanda yeni bir logo ile değil kutluyor. Biz zaten bu geliyordu bir süre biliyordu, ama burada resmi resimdir. çift ​​rütbe biraz farklı oluşturulur, ama aynı zamanda markanın yazı değişti. Çocuklar, hiçbir yarım olsa.

en çok Citroen tasarımı güzel bir unsuru olmaya devam çünkü onlar şimdi olduğu gibi yeni logosu yine de işlenecek arabanın ızgara aynı olduğunu umalım.

Sadık Emile_Benz yorumcu başka taslak önerdi bu maalesef haline edilmez. (NSFW uyarısı)

CITROËN aynı anda 5 Şubat 2009 tarihinde 34 ülkede yeni bir marka deneyimi sundu. tarihin bir selam ile bu André Citroën'in doğum gününde yapılır. otomotiv Dünya alışkanlıklarında değişiklikler ve müşteri ve araç markalarının arasında yeni yaklaşımlar ile karakterizedir. Bu bağlamda, 'Citroën kendisini "sloganı yeniden keşfediyor.

Amaç MPV segmenti M1 Citroën C4 Picasso başarısı, lider sonrasında etmektir ve kurumsal pazarda başarılı Citroën C5 Citroën marka değeri de böylece de aralığı ve destek katkıda bulunur.

5 Şubat Gönderen CITROËN yeni küresel projenin temelini atar: yeni bir görsel kimlik [hem markalaşma, iletişim ve bayilikler görünümünü] ve yeni ve mevcut müşterilerin daha iyi karşılayabilmek beklentileri için yeni ürün grupları.

Sonra yeni bir logo 20 yılda tanıtıldı. tasarımcılar yeni ve modern bir şeyler geliştirmek için görsel tanıma sürdürmek başardılar. Citroën marka koymak Böylece rütbe kazanmıştır fazla güç ve kabartma hareketi ve teknolojik gelişmelerin kısaltmasıdır. Citroën markası, zikzak altında listelenen, kırmızı rengi vardır ve bu nedenle geçmiş ve gelecek arasında bir köprü oluşturur.

Créative Technologie: Citroen marka kimliğinin değişimin kanıtı olarak yeni bir mahsuplaşılmıştır için seçilmiştir. Kısacası, teknoloji keyfi ve güvenliği, sürüş konforu üzerinde duruldu.

Bu yaratıcı teknoloji zaten artık Citroen marka değerlerinin, hem sürüş kalitesini artırır, aynı zamanda tipik Citroën konfor karakterize eden tanınmış gösterileri hydractieve süspansiyon sistemine aittir. Citroën da yaratıcı bir katı göbekli direksiyon kombine ergonomi, konfor ve güvenliği bulunmaktadır.