Benekli: Steyr-Daimler-Puch Pinzgauer

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

Benekli: Steyr-Daimler-Puch Pinzgauer

Avusturyalı çalışma ve taşıma atı almıştır Bir askeri araç. Bir çok daha verimli bir adlandırma, biz hayal bile olabilir.

Geç 60'lar Avusturya'da o Haflinger bir ardıl gerekli çünkü arazi her türlü işlev gerekiyordu bir araç Steyr-Daimler-Puch geliştirdi. Pinzgauer sonucuydu ve şimdiye kadar üretilen en iyi arazi araçlarının biriydi. Dört ila altı (tahrik) tekerlekler ve 10 erkek ya da iki NATO paletler üzerinde sunulan en küçük yürütme alanına sahip tasarımları vardı. Pinzgauer da yolda başka 5.000 kilo çizin ve zeswiel tahrik versiyonu 1800 kg offroad içinde olabilir. Orada iki ana tema tasarımı sırasında vardı: güvenilirlik ve araba tamir etmek kolay olması gerekiyordu.

Bir Pinzgauer maksimum hızı saatte 110 km ve araç 400 kilometre veya isteğe bağlı 125 litrelik tankı ile 700 bir dizi vardır. motor motor yağı asla yetersiz kalıyor böylece özellikle hatta aşırı yağsız açıları altında, 36 mm'lik kanıtlayabilmeniz Zenith karbüratörlerle araç hava soğutmalı motor ve birkaç yağ pompası için geliştirilmiş olduğunu.

Avusturya ve ağır, hemen tabii ki, Arnold Schwarzenegger düşünüyorum ve bu Arnold en az bir tahrik zeswiel Pinzgauer vardı haklı olarak, çünkü bu durumda olduğunu. Pinzgauer başarılı makine hâlâ inşa ediliyor olmasından bellidir. 2000 Steyr kendisi ama 2000 yılında kadar onlar araca BAE Systems Inc. haklarını sattı İngiltere'de. Pinzgauers özellikle askeri amaçlarla, bugün inşa edilecek beri.

Yolcu taşımacılığı için ambulans, itfaiye araçları, flatbeds ve araçlar da dahil olmak üzere inşa birçok varyantları vardır. durumda soft-top sandalye (?) Ve arka camları tanık, ablogjunk asker taşıma için bir araba lekeli gibi görünüyor. Bu araba Karadağ'da güzel yere gördü ve bana bir Unimog misali üzerinde serin edildi. Ne düşünüyorsunuz?