Tesla kamu otoritesi tarafından mahkemeye çekti

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

jawbz

Bu Tesla çalışanlarını nasıl davrandığı ile ilgisi var.

ABD Ulusal Çalışma İlişkileri Kurulu (NLRB) Elon Musk kınadı dükkanında çalışma koşullarını yaptık Tesla çalışanlarının bir takım desteklemiştir. Bu yılın başlarında, bir hikaye Tesla keyifli deneyimli değil katıldı Tesla çalışanın tüm mermi yaptı. NLRB şimdi üç ayrı Tesla çalışanları, artı tüm yanlış araç üreticisi tarafından tedavi edilmiştir iddia sendikayı United Auto Workers (UAW) destekler. Bu ciddi bir konudur: NLRB Donald Trump tarafından kaldırılmış değil, bağımsız bir federal ajans.

Tesla yapılan suçlamalar UAW karşı koymak özellikle ilgilidir. Çalışanlar meslektaşları arasında aktif olarak dağıtan bilgi durdu ve UAW ile güvenlik sorunlarını görüşmek yasak olacaktır. Aynı zamanda bir çalışanın o Tesla imzalamak zorunda gizlilik anlaşması bir fotoğraf aldı suya düştü.

malpraktis Tesla hakkında daha önce sözü edilen hikaye sızan zaman Misk yaralı bir köpek yavrusu gibi tepki gösterdi. O işçi sendikası için ruhları kazanmak için Tesla ve huzursuzluk sızmak UAW söz konusu ödendi belirtti. Cesur bir iddia daha ileri herhangi kanıtlarla desteklenmediğini edilir. Musk da o aldı eski NUMMI fabrika UAW elinde iflas belirtti. NUMMI General Motors ve Toyota arasındaki ortak girişimi oldu.

Eh o UAW Murica' in görüşler bölünmüş olduğu doğrudur. Birçok sendika Chrysler, General Motors ve Ford birkaç yıl önce neredeyse batık nedenlerinden biriydi CRISAS patlak gitti görüyoruz. Öte yandan, bu sırada büyük endüstriyel kullanım t00k-bizim-jobz sınıfını dışarı sıkmak için bir hikayesi aynı zamanda. hangi taraf için denge gerçekten bir olgu farklı olacak tam olarak darbelere.

Neyse Tesla 14 Eylül için resmen iddialarına yanıt vermelidir. Kasım ayında vaka mahkemeye gelecek. marka için bir sözcü zaten iyi bir metin var:

Biz İşçi Bayramı hafta sonu yaklaşırken, bir certainement ironi var UAW birçok takipçileri kez işçilerin hakları için bu kadar nobly savunduğu ve bu önemli bir tatil tanıdınız nedeni ne Amerikan işçi hareketinin, orijinal misyonundan sapmış olur sadece ne kadar.

Ahh. kalıntıları görülebilir ile olsun Tesla da mahkeme salonunda kurtulmak, vaka Kasım ayında olduğunu. Devam edecek.