ZF patron: “otomatik Dokuz hız yeterlidir”

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

otomat ülkedeki gelişmeler son yıllarda hızlı arkaya takip etmiştir. , Dokuz sahne, Hyundai geçtiğimiz günlerde bile on aşamalı versiyonunu duyuran gelişmekte sekiz vitesli ZF yediden yani nereye bin onbir direnmek" bu? Eh, bu ZF CEO'su Stefan Sommer uyarınca değildir.

Belki ZF CEO'su Hyundai Automobilwoche ait dokuz sınırı bulunduğunu belirtti aslında otomatik 10 hız inşa etmeyi planlıyor tepki verir. daha orada hareket da doğal sınırı daha karmaşık teknoloji ve artan araç ağırlık anlamına gelmektedir. yakıt, karşıt yarış harekete koymuştur sıcak konu, maliyetlerden ağır olmaz. Tepsi oluştuktan sonra başka deyişle, dokuz operasyonda azalan verimler kanunu direnmek.

Audi, Bentley, BMW, Jaguar, Land Rover, Rolls-Royce ve Chrysler dahil Alman pişirme süper güç ZF, teslim, bu yüzden altı otomatik vitesin% 16 daha fazla etkili olduğunu söyledi yaklaşan dokuz aşamalı kova, eşit derecede geçerlidir sapmalar. Eğer bu ifadeleri inanır mısın, yoksa ZF sus daha çok istiyorum ve daha fazlasını bu iddialı otomobil yapar?