Yol testi ve video: Aston Martin V8 Vantage S

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

bir harf büyük bir fark yaratabilir nasıl öyküsü. hız: biraz kaba ve her şeyden önce, daha güçlü, Çakmak.

Okumak önce [Bak? BURADA video izleyin! ]

büyük haber yeni yedi vitesli spor şanzıman, ancak yukarıda böyle bir izlenim bırakıyor arabanın her şey olduğunu. koyu mavi renk böylece yardımcı olur, ancak S düzenli V8 Vantage daha sportif smokin vardır. V12 Vantage Yani yoğun (ve pahalı) değil, ama acemi hala arasındaki büyük yoktur. lezzetli smoelt olsa vücuda değişiklikler, sadece kozmetik değil. (V12 alınan) karbon arka difüzör, özellikle ağırlık tasarrufu, ancak karbon ön ayırıcı yüksek hızda fazla bastırma kuvveti ve stabilite sağlar. araba tutmak için dengeli arka küçük bir spoyler var ve yan etekler daha belirgindir. Her şey daha sağlam görünüyor, ama daha da önemlisi 200 km / s'nin üzerindeki hızlarda, V8 Vantage S çok daha kararlı çalışır olmasıdır.

Aston Martin V8 Vantage S

Kapağın altında hala 4.7 litrelik V8 olmakla birlikte, eğer, "S" toplam ilave 430 hp puanları ve tork 490 Nm blok 10 hp ve 22 Nm içerir. güç artışı performans artışı daha ilk başta beklediğinizden daha bu etkileyici görünebilir ama değil. 300 km / saat arasında bir limit tarafından geliştirilmiş aerodinamik, V8 Vantage S, hız da 305 km / saat (+ 15 öylesine) hassas olması.

Aston Martin V8 Vantage S

Standart sürat şimdi 100 ulaşmanın tek 4,7 saniyeye ihtiyaç böylece V8 Vantage S, 0.2 saniyedir kazıyın. Yani ekstra güç (10 hp), küçük bir ağırlık azalması (-20 kg) ve yeni bir vites kutusu eklem hala performansında güzel bir destek sağlamak biraz bakın.

Aston Martin V8 Vantage S

vites kutusu etkisi de göz ardı edilmemelidir. Bunun yerine V8 Vantage S ile geleneksel altı vitesli tork konvertörü şimdi tek bağlantısı olan bir robotize şanzıman olduğunu. Ve yedi dişliler, ilk altı kadar çabuk neredeyse tamamen zor iş hızlandırmak, böylece rap kırmızı bölgesine doğru Devir göstergesi ibresinin ateş birbirlerine izleyin. sessiz karayolu üzerinde seyir için yedinci vites var, ancak tüm diğer durumlar için, 4000 ve 7000 rpm arasında optimum aralığın ortasında V8 çalışmasına izin veren bir dişli vardır. Lezzetli, özellikle V8 bir NASCAR yarışçısı utanılacak olmayacak bir boğaz ayarlayabilirsiniz çünkü.

Aston Martin V8 Vantage S

şanzıman hala sahip olduğunu Yazık tek debriyaj ile ilgisi yok. Ne kadar çabuk o birleştirilmesi ve ayrıştırma işlemi (bir Audi R8 R-Tronic örnek çok daha iyi), henüz arka tekerleklere güç akışının kesilmesi vardır. böylece Sprint hızlı gidebilirdim, ama daha da önemlisi sadece geçiş esnasında gaz kaldırarak akıcı bir sürüş için vites yardım edilmeyecektir. Sen tam otomatik modda, bu nedenle sürücü daha iyi el palet tekerleği alabilir orada tahmin olmadığını tahmin edebilirsiniz. Onlar Aston Martin çok ciddiye bitirme olduğunu göstermektedir çünkü, bir ceza değil; alüminyum kürekler parmaklarınız düşmek nerede küçük kenar tam olarak öğrenmek gerekir. Sadece lezzetli.

Aston Martin V8 Vantage S

Birçok diğer ayrıntılar ise Aston Martin düzenli ve prim mutlak üst sınıfın arasında bir fark olduğunu göstermektedir edelim. Tüm malzemeler en kaliteli gözünde değil, aynı zamanda görmüyorsun şeyler fantastik bitirmek ve her gün yapılan "gerçek" malzemelerdir. alüminyum, deri veya karbon gibi benziyorsa, o kadar. Ne araçlarda cam küllük Çünkü, hepsi değil mi? arabada bazen bir kalem arıyorsunuz? Değil bir Aston Martin, orta konsolda olduğu gibi konsoldan basit bir tıklama ile çizilebilir bir Lamy kalem vardır.

Aston Martin V8 Vantage S

Aston Martin V8 Vantage S

Daha da önemlisi, daha S aanmerkelijker keskin açılı standart V8 Vantage olduğunu. direksiyon daha hızlı ve daha keskin olduğunu ve mevcut standart diferansiyel kilidi ile, asfaltın yeteneğini hatta soğuk ve nemli yolda S yeterli kavrama düzenli kaybetti. Biraz korkutucu, V8 Vantage S, ama bu motor gürültü geliyor gibi görünüyor. Eğer orta konsol düğmesine Spor butonuna basarak sonra, egzoz sistemindeki vanaları mevcuttur. Sonuç: fantastik film müziği. Tünellerde, duymak ve görmek için çürüklerini kadar zor V8 Vantage dışarı ağladığı S.

Aston Martin V8 Vantage S

Aston Martin V8 Vantage S Coupe Sport Shift 194 143 avro yatırım gerektirir. Bu normal V8 Vantage makineden çok 16.000 Euro daha fazladır ve ekstra maliyet S. kesinlikle değer Manuel S, yok o zaman aşağı yukarı hareket veya olmalıdır. Manuel şanzımanlı V8 Vantage neredeyse pahalı yüksek CO2 emisyonlarını ve ilgili yük (190 247 Euro) ve S. V12 Vantage sadece manuel şanzıman ile de vardır, ama bunun için tasarruf ile sadece gerekebilir fiyat etiketi nedeniyle etkileyici 297 133 euro. kesinlikle S Vantage mağazalarında hiçbir çamur rakam dizisinde, aynı zamanda kullanışlı bir ektir. V8 Vantage S hiçbir fiyat snapperand rekabete kıyaslandığında, 911 Carrera ve Carrera S biz bile yapamaz Nissan GT-R ile karşılaştırılması, hem daha ucuz hem daha hızlı. Yani rakipler daha az lüks ve tüm el yapımı Aston Martin'den daha seçkin aanmerkelijker tam olarak budur. Jaguar XK (veya XKR ve XKR-S) yakın geliyor, ama çok büyük ve ağırdı ve V8 Vantage S. Well daha yumuşak, seçimler, seçimler, kimse hayat bankada yeterli para ile daha kolay olduğunu söyledi . Ama ne ha kesinlikle muhteşem V8 Vantage S sesler, ama aynı zamanda kendisi dinleyebilirsiniz VİDEO. Ücretsiz internet büyük değil!