Yani platin kolay sokak almak

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

senin gök kaydırın

Tüm parlayan altın değildir. Bazen platin olduğunu. Herkes şeyler pahalı olduğunu bilir, ama herkes sadece caddenin karşısında olduğunu bilir.

platin bir ons biraz üzerinde 28.000 Euro geri seni bugün koydu. böylece beyaz bir toz bir kilo daha az şey, sayesinde O.T. nedeniyle Genasis biz $ 36.000 bugün yaptığı biliyorum, ama yine de çiş değil. Neyse ki sadece sokak alabilirsiniz.

Tamam, tamam, ben çok küçük miktarda iyiyim, çok zengin maalesef olmayacak gidin. Yine de, sokakta şeyler güzel olmasının sebebi araba meraklısı bilmek. "Hiçbir bueno" dolayısıyla bizim sağlığına çeken ve bazı zehirli gazlar havadaki gelmez tutan çünkü Platin, senin katalizör bir konuma sahiptir. Daha önce Almere hırsızların bu nedenle katalizör için belki oldu bildirdi.

ortalama katalizör bunlar çok pahalı nedenidir platin iki ila üç gram içerir. Hakkında her 150.000 kilometre dolayı platin yarısı giymek ve / veya hasar parça parça yolda tükürdü olduğu tahmin edilmektedir. Ve toplamak mümkün olması gerektiği anlamına gelir prensip, yatan kalır. Bu Youtube erkekler inceledi iyi bir girişim yaptı.

Başka bir platin altın arayan gelen hesaplamalara göre olur aşağı platin 6.7 gram birlikte tüm arasında 1000 Kilo toprak yol. Goldmine! Şimdi sadece kazanmak için iyi bir yol bulmak. Tercihen süpürge, sabit çalışma olmadan.