Ayın Autojunk Fotoğraf – 2017 Eylül

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

AJFVDM Eylül 2017

"R," geri ayda içindedir. itibaren "RSR", "Yol Yolculuk" ve "hükümet" sadece üç şey isim.

kalabalıklar derken hangi bahane, biraz sonra planlanandan daha vardır. O kazananlar karar böylece Geçen ay (biz Lennard söyleyebiliriz) Lenny98 @ adam, bu ay oldu. o kadar kolay değildi Ne, görünümler birbirinden uzak bu ay idi. çok sürtüşmeler ve yalvaran sonra dışarı edildi. Sayılır. Her durumda bu Top 3 ve onunla neler yapmalıdır.

3 yerleştirin: Yol Red Polo ile kesmek.
AJFVDM Volkswagen Polo

Rynnus kadar uzun zaman önce değildi AJFVDM kazandı ve şimdi o ilk 3'te tekrar bulunur. Ancak bu sefer, kırmızı Polo onun fotoğraf için ikincisi olarak kimseyi yenmek için yeterince iyi değil iyiydi, ama. Norveç'teki dünyanın en uzun tünellerden birinde yapılan neredeyse yabancı resimdir. Bu Lennard galibi oldu: "Bir samimi, en azından daha önce düşünüldüğü gibi photoshoot daha güzel olabilir kanıtlar. kompozisyon doğrudur ve arabanın kırmızı renk renkli çevresi karşı olağanüstü göze çarpıyor. o kazananı yapma kırmızı Polo, özel çevre ve kaydedilir harika bir şekilde, bu kombinasyonu "Bizim için ne yazık ki bütün @autoblogger Rynnus, başlık sayesinde daha az hevesli:" Benim için BU HERHANGİ ARAÇ TÜNEL VERMEZ! fotojenik. "bu tünelden başta, ama yine de üçüncülük kazandı yüzden.

Arka planda Hükümet: Yeri 2
AJFVDM Austin Healey 3000

Sık sık bkz aylık fotoğraf festivale geçen İngiliz otomobil soğutmak, ancak bu kuralın güzel istisnadır yoktur. Bir Austin Healey 3000 bizim (daha sonra giden) Başbakanın kapıda koydu. Onun favori Lennard değildi fotoğrafı, o dolgu flaş yolunda belirli zorluk vardı. Araba Blogger ve kendimi bu büyük bir albümdü ve dolayısıyla @timmieeee için ikinci sırayı hak ettiler.

Yeri 1: RSR
AJFVDM Porsche 964 RSR

@ Row1 resimleri Ayın Autojunk Fotoğraf istişarelere neredeyse her ay veya ötesine gelir. Bazen bazen sadece değil, üst üç tanesini seç, ama uzun listesinden hemen hemen her ay. Ve bu ay o çünkü bu adam ne güzel atmosferik rekor kazanır. Porsche 911 964 RSR kaydedildi fab. Lennard: "Güzel Porsche ve birbirleri ile iyi aklıma ortamı. Buna ek olarak, ışık resim güzel bir atmosfer verir, ne kullanılan çok güzel. "

Biz ayrıca buna eklemek için çok az var. ROW1 @ Sonraki ay Kazananda karar verebilir ve onun resmi gelecek ay başlığı Autojunk.nl süslüyor olacak. Ayrıca yine orada olur mu? Sonsuz internet şöhret için Rekabet basittir: Autojunk.nl üzerinde havalı fotoğraf yüklemek. Evet, yapmanız gereken tek şey bu. İyi şanslar!