En iyi 10 Pembe Audi

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

Kısa ama kapsamlı araştırma en farklı pembe araba ile o Audi marka öğretti. Son birkaç yıldır bile kombine gerçek Top 10 yapmak mümkündür kadar çok pembe Audi'yi gördü. Hazır mısın?

Pembe Audi A1 Sanat Araba
Yukarıda bakın Pembe A1 İngiliz sanatçı Damien Hirst tarafından boyanmıştır ve Elton John AIDS Vakfı için para toplamak için ihalesi oldu. Elton pembe A1 yanında yer nedeni de açıklıyor.

Pembe Audi 80
Audi 80 pembe
Özellikle @ricardo için bu ayarlanmış Audi 80. muhtemelen onun gibi, ama Audi 80, kesinlikle bir zaafı var olacak pembe renk başlatın.

Pembe Audi Q7
Audi Q7 pembe
Bu dev belki de en ünlü pembe Audi Hollanda olduğunu. O düzenli gördü ve € 0, şok edici miktarda satılık kez oldu -.

Pembe Audi R8
pembe R8
Gerçekten yaparsa yapsın ne renk böyle bir arabada mı? Eğer ağır Ne ağır olurdu? Araba kullanmak pembe bir araba veya bir R8 çatlaklar ince ki aslında olman? Ben pembe bir R8 alabilsem ben sadece sürücü olur.

Pembe Audi TT Roadster
Audi TT Roadster pembe
Bu belki de en belirgin pembe Audi olduğunu. TT Roadster doğal olarak bir kuaför arabanın imajı vardır ve bazı parlak pembe renk sadece daha altını çizmektedir. Hatta eşim ben başka türlü bunu yapmaz.

Pembe Audi A4 DTM
Audi A4 DTM pembe
Hatta Audi yarışçılar renk pembe seviyorum! kitap teşvik etmek Audi A4 DTM yarışçısı inanmak zorunda kaldı ve o pembe elemanları ile sağlandı (Christijan Albers eşi tarafından yazılmış) "çukurlara pompaları".

Pembe Audi S8
Audi S8 pembe
Bu "tatlı" çölde fark edildi ve araba yüksek kalırsa muhtemelen daha iyidir. Gül zaten oldukça tuhaf görünüyor S8 gibi büyük bir limuzinin içinde gerçekten popüler rengi vardır.

Pembe Audi A4 Cabrio
Audi A4 Cabrio pembe
Hollanda'da, bu canavar da etrafında sürücü tekrar görünür. Hollandalı pembe Audis için fetiş çeşit var gibi görünüyor. çarpıcı belli olduğu için çok Hollanda'da sürüş söyledi. Ve Belçika'da yaklaşık bir dahası çalışır.

Pembe Audi pedallı araba
Pembe pedallı araba audi
Evet, Ben Saunders küçük kızı son zamanlarda bu parlak pembe Audi pedalı mutlu sahibi oldu. Görünüşe çocukluktan beri günümüzde pembe Audi eğiliminin olduğunu. Ben gelecek için kötü korkuyorum.

Pembe Audi TT Coupe
Audi TT pembe
Audi TT'nin ikinci nesil besbelli pembe bitirmek iyi kendisi verir. Neyse Bu öğenin sahibi / sahibi ama daha hoş pembe metalik renk için, parlak pembe tercih edilmemiştir. Hala orada ölü görülebilir olmaz.