Kira ancak Peugeot 308 SW GT veya Volkswagen Golf GTD

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

Peugeot 308 GT - VW Golf GTD

baba için rappe yol savaşçıları, ancak kira gereken?

Bir arabanın içinde istediğiniz şeyler nelerdir? Uzay? Hız? Rahatlık? Lüks? Biz karayolu üzerinde çevremizde baktığımızda araçların her türlü görmek çünkü gerçekten, olduğundan şüphe, ancak az sayıda her şeyden gereksinimlerini karşılamak rağmen. Açıkçası, onun haricinde hızla pahalı bir şaka. Bugün henüz olasılıklar ne göreceksiniz.

Biraz zaman aldı, ama biz iki aday bulduk. 'Premium' veya 'SUV: Sen kenara iki temel değerlerini ayarlamak zorunda. Peugeot 308 SW GT (İGE 180) ve tüm esnaf Volkswagen Golf GTD Varyantı. Hem son zamanlarda orada tazelenmiş bir kaç yıl ve buna karşı açabilirsiniz. Ama Lease' Bu bölümde biz size para alıyoruz görürsünüz. Tabloda en önemli bilgileri görebilirsiniz aşağıda:

Marka: Peugeot Volkswagen
türü:308 SWGolf farklı
yürütme:GT 2.0 Mavi HDI 180GTD İş
Liste Fiyatı:€ 43 840€ 44 350
Vergi oranı:€ 43,000€ 43 480
oranını Lease:€ 870 öğlen€ 880 öğlen
güç:3,750 rpm'de 180 beygir3.500 Nm 184 hp
tork:2000 rpm'de 400 Nm1,750 rpm'de 380 Nm
Üst hız:220 km / s229 km / s
0-100 km / s:8.4 sn.7.9 sn.
tüketimi:1-21,71-20,8
CO2 miktarı:120 g / km125 g / km

Bizleri çarpan
Her iki araba genellikle iyi donanımlıdır. Büyük jantlar, lüks iç, navigasyon, her yerinde elektrikli camlar, iyi ses: tüm bu işin içinde oluyor. farklılıklar da var mıdır? Peugeot daha eksiksiz bir şey vardır. Böylece, 308 SW GT bertaraf Lane, yol işareti tanıma Assist (ne kadar zor burada eğer bütün yolculuk yine?), LED farlar, geri vites kamerası ve bir kolaylık tuşuna basın. Körfez koltuk ısıtma ve alarm parries. Her şey birbirleri için kalın.

dış
Peugeot 308 SW aslen düzgün bir araba. Özellikle heyecanlı değil, ama kesinlikle çirkin değil. 'GT' tedavi, tasarım kesinlikle aferin. Bunu görmek için büyük bir araba. accentuated tamponları ve geniş tekerlekler ambiyans pek etkisi. Bunu tan Güzel ve kesinlike utanacak bir araç. Çok dışa dönük Aynı zamanda değil. "Ah, dolayısıyla yüksek ücret" müşteri küçük tekerlekler ile böyle eski bir toplama dostu sürüme sahip olmadıkça: Kesinlikle müşterilerin bunları düşünmeden sürücü alabilirsiniz.

Peugeot 308 SW GT HDi

Golf GTD Varyant anda aşağı yukarı aynı hikayedir. Yine, Körfez biraz daha lezzetli abartılı. Bir fark da vardır. Peugeot Akdeniz cazibesini bir şey vardır. Birçok Germaanser Körfez değil gider. Kesinlikle görmek için kalın bir C-segmentasyon, ancak Peugeot daha az Sjeu sahiptir. Yine, kıskanç bakışları korkmak gerekmez. Böyle Körfez her zaman iyi iş hissidir.

Volkswagen Golf GTD Varyant


Peugeot birkaç yıl önce (eskisinden daha sıkı) yeni bir tasarım hem dış felsefe (artık büyük ağızlı!) Ve iç başlattı. 308 hemen belli olduğu zaman, daha küçük ve biraz daha farklı bir yere sahip direksiyon. sorun yok Bazı insanlar için, diğerleri nefret ve sadece çok hoş bulmak birçok müşteri vardır. Aksi farklı yapıda olduğundan, sadece bir ayarlama dönemi gerekir. tasarımcılar şeref, tesadüfen, sıkıcı olmadan çok şık görünüyor çünkü.

Peugeot 308 SW GT HDi

Volkswagen Golf kez daha çok öngörülebilir bir şekle gidiyor. Bunun anlamı şudur: ince malzeme ve düzgün bir yüzey. ergonomi Alman mükemmel. bunu beklemek nerede herşey tam olarak budur. Evde hemen hissediyorum. Öte yandan çok öngörülebilir ve sıkıcı. Açıkçası kişisel, ama 308 şeyin farklı olabileceğini göstermektedir. Güzel kaplama elmas kalıptır. Hoş bir dokunuş. Ama her şey mutlaka gri gerekiyordu? (Varyant olarak kullanılamaz) Bir GTI size daha neşeli renkleri olsun. alan bakımından size Körfez ve bagaj 308 600'den fazla litre hem iyisin, hem 1.600 litre sunuyoruz daha geri aşağı tokat. C-segmenti araba için kötü değil.

Volkswagen Golf GTD Varyant

binmek
Bu tabii ki bu arabaları tercih nedeni budur. Bu niteliklere sahip bir araç için makul kira ödemeleri olduğunu. Peugeot 180 hp ve 400 Nm derece hoş 2.0 HDI dizel motor ile tedavi eder. Bu, bu ülkenin A180 CDI boyunca hoş geldiniz. 0-100 km / s, beklenenden daha iyi görünüyor, ama bu arabalar ara sprintlerin de çok iyi. Öncelikle pratik bir aile arabası, ama kesinlikle orada bir eğriye getirebilir. Makine yanlış değil, ama daha iyi vardır.

Peugeot 308 SW GT HDi

Körfez'de gibi. DSG bu motor için iyi bir bölmedir. Golf GTD Biraz daha güçlü ve o sürat ve sürat yansır. En makine ile açıklanabilir, ancak yine, ara sürat aracın güçlü bir noktasıdır. Golf sadece iyi sağlayan bir araba. Biraz GTD rozetli bir araba için rahat etmek çok eğilir rağmen sportif ve konforlu arasındaki ince denge. Istemsizce daha zaten biraz bekliyoruz.

Volkswagen Golf GTD Varyant

Sonuç
Temelde bu Arabanızı açısından tüm ihtiyaç vardır. Bunlar geniş, eksiksiz, hızlı ve çizme oldukça ekonomiktir. Patronun bir sorun var olması kadar çabuk olmayacaktır. Rasyonel Yanlış seçim yapamazsınız. Kir ucuz oldukları, ancak gördüğünüz gibi, karşılığında bir şey olsun. Aç gitmeyecek. Bu para için bir prim rozetli ayrıca bir sıkı, kel bir crossover var.

Ne o zaman aslında seçim zevkinize çok bağlıdır. Körfez aslında kötü attı asla Peugeot biraz daha odaklanmış fan üzerindedir. gemide tasarım ve atmosfer gibi bazı sübjektif noktaları hariç.