Audi Q2 fiyatları: Bu Audi’nin en küçük Q alır

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

Audi Q2

Q2 için sabırsızlıkla bekliyor herkes için artık resmi Hollandalı fiyatları duyurabilirsiniz.

Kasım ayında Audi Q2 olacak piyasada bu yıl ve 28.990 Euro edinilebilir. Bunun için standart MMI radyo plus, çok fonksiyonlu deri direksiyon simidi, telefon hazırlığı, bir sürücü bilgi sistemi, klima ve elektrikli ayarlanabilir ve ısıtmalı kapı aynaları olsun.

Eğer spor tasarım veya yürütme seçebilirler bir kriz boyunca performans sınıfı fayans istemiyoruz. Ayrıca tüm bu özellikler Buz Gümüş, iç vücut rengi, kırmızı döşemelerinde tamponları ve tekerlek kemerleri de 'bıçaklar' ek olarak Audi Q2 sporla Dahil, ön koltuklar ve 17 inç alaşım jantlar spor. Tasarım düzenlemede, kanatlar, tamponlar ve kanat Manhattan gri metalik çalıştırmak kenarlara ve dişlerin beyaz dahilindedir. Ayrıca, bu düzenlemede, 17 inç tekerlek standarttır.

Eğer spor tasarım veya yürütme açmayı seçerseniz Pro Line paketine kapının söyledi. 2.000 ekstra Ekker Erkekler standart ekipman için MMI navigasyon, bir merkez kol dayama, arka park yardımı, renkli ekran ve seyir kontrolüyle sürücü bilgilendirme sistemi ile kapsamlı.

Ama, gerçekten, prim yalnızca sırasıyla Pro Line Plus veya Prol S Hattı sürümleri Q2 Q2 tasarımı ve spor beraberdir. Sonra MMI navigasyon usher olacak artı, gerçek A4 gibi Audi sanal kokpit, LED farlar, otomatik klima, ışık ve yağmur sensörü ve bayi ile Audi ses sistemi. Pro Line S ayrıca S-line dış ve LED farlar sportifliği sunmaktadır. Pro Line S versiyonunda (Q2 spor) olarak Pro Line Plus (Q2 tasarımı) her ikisi için ücretli 5.300 Euro'dur.

B Eğin Kasım Hollanda'da beklenen Audi Q2, ama zaten özel bir önizleme için yerel satıcınıza ziyaret edebilirsiniz. Başlangıçta, ancak, 150 hp 1.4 TFSI sırasıyla Avrupa 30 990 ve 33 190 Euro düşük oranları için 116 hp 1,6 TDI ile sadece model. 28,990 Euro yukarıda belirtilen başlangıç ​​fiyatı 116 hp Q2 için de geçerlidir 1.0 TFSI Eylül sadece sipariş edilebilir kaputun altında üç silindirli. Daha sonra, aynı zamanda, yani 150 hp veya 190 hp, iki güç varyantları içinde bir 2.0 TDI izler.