Bu ne Çin’de Max hakkında uluslararası medya

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

maksimum

Max Şanghay'da bir üretken öğleden sonra zevk. Bizim sınırları bizim vatandaşı performansına baktım ötesinde ne var?

çalkantılı ama aynı zamanda başarılı bir yıl Max geçen sezon yaşanan sonra bu yıl herkes gökyüzü en yüksek beklenenler idi. Max, en azından daha fazla yarış kazandı ve belki o bile dünya şampiyonu olabilir! Belki de daha sonra bu yıl, sadece iki yarış kuyuya yeni sezonda peşinde. Şu anda, Red Bull Racing'in araba Ancak sahada üçüncü bir güç olarak, yani Max Mercedes ve Ferrari'nin sürücüler yenmek için özel koşullar olması gerekir.

Çin'de özel koşullar dışında geliyordu Yani, biz yarışta birkaç gün önce biliyordum. Gerçekten de, o yağmur tahmin edildi. Herkesin geçen yıl nedeniyle Brezilya'da sonra, Max baktı O andan itibaren, biz MV33 suda büyü yapmak biliyorum. Maksimum önce mücadeleye beklentileriyle, biraz öfke çalıştı, ancak andan itibaren kırmızı ışıklar o Sihirli Max yine oldu ıslak asfalt şeridi üzerinde dün dışarı çıktı. ödül gezisi podyumda son adımlar sonunda oldu. Jan Lammers gezegendeki en iyi sürücü" akşam Max çağırdı. yurtdışında olduğu gibi Günün 'Sürücüsü hakkında lirik?

Büyük Britanya:
BBC ızgarada en heyecan verici unsurlardan biri olarak Max ünü onun performansı ile altı çizili inanmaktadır. Özellikle ilk turda avans ve savunan üçüncü sırayı Teyze BBC kapanış aşamalarında etkiledi Ricciardo kıyasla.

"Verstappen Daha erken Hamilton meydan güçlü bir performans ile F1'in en heyecan verici unsurlardan biri olarak onun zaten filizlenen ünü artan. Hollandalı, yukarı 16 ilk kucağına yedinci, nihai podyum nokta atış, ama Verstappen erken dönemlerinde etkileyici geride bıraktıkları daha ölçülü takım arkadaşı Daniel Ricciardo, gelen kapanış turlarda baskı altındaydı. "

Telgraf bir adım daha ileri gider. Onlar dışarı şimdi: Maks gelecekteki F1 şampiyonu. Soru, gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini değil, ama ne zaman olur.

"F1 genç yıldız [Max Verstappen], 16 başladı yalnız ilk turda dokuz sıra aldı ve bir podyum yeri ve hayranlarından etiketi 'gün şoförünü' güvenli takım arkadaşı Daniel Ricciardo kapalı tuttu. Korkutucu, hâlâ sadece 19 yaşında. Red Bull hala frontrunners kapalı uzun bir yol olmasına rağmen, Verstappen hızı - ve yeteneğini sollama - 2017 dünya şampiyonasında büyük bir söz sahibi. Üçüncü rakip olabilir mi? , Şimdi değilse kesinlikle gelecekte. Onu bekleyen bir F1 başlık galip. kaç ziyade eğer bir soru. "

Almanya
Değil Jos ama Almanlar, geçmişte Max bazen en büyük eleştiriler vardı. Maksimum birkaç kez Sebastian Vettel ile clashte zaman o Hollandalı tarafına çekmek için geçen yıl biraz zorluk vardı. Ama Max şimdi belki Almanlar kazandı edilir. Ya da en azından Der Spiegel için yarış rapor yazdı Alman. Kaliteli yayın esprili başlık "Circus Maximus" ile geliyor ve MV33 için güzel kelime:

"Kazan Çin'de Lewis Hamilton gitti ama Max Verstappen göstermek çaldı. Red Bull sürücüsü böylece Formula 1 hala şampiyonluk olduğunu herkese kanıtlayan muhteşem yakalamak up ile bir etki yarattı. "

Fransa
Fransız Max hakkında olumludur. Gelenek Resmi l'Équipe onların yarış raporu ırk Max Verstappen 'Le Pilote' için özel bir fincan ayırır. kelimelerin kendileri lirik aslında fazlasıyla, ama öyle olsun. gerçekler ortadadır.

"Eleme Cumartesi Max Verstappen sonra bıkan onaltıncı başladı, ancak ilk tur sonra, o ilk 10 bindi. takım arkadaşı Ricciardo üzerinde cesur sollama manevrası olduktan sonra ikinci sırayı aldı, ama Lewis Hamilton sollama imkansızdı. Sonunda Max Ricciardo yaptığı podyum yer elde savunmak olabilir. "


İtalya

La Gazzetta dello Sport bir 'grande' Verstappen vardır. Ama uzun Max kesinlikle değil gibi? Onlar bu yüzden çok iyi olduğunu demek olur. Doğal olarak İtalyan gazetesi mutlu / umutlu Ferrari bu yıl başlık için rekabet edebilecek kadar iyi gibi görünüyor söyledi. Max hakkında:

"Üçüncülük grid onaltıncı gelen zorlu bir av verildikten sonra Max Verstappen gitti. O yağmur yağdığında (ve muhtemelen en eğlenceli yüzünden sollama manevralarının izlemek için) 'en tehlikeli' sürücülerin biri olduğunu teyit etmektedir. "

Belçika
Bizim güney komşuları onların BİZİM taşralı memnun da doğal olarak bulunmaktadır. Standart yazıyor:

"Hollandalı onaltıncı yarışı başladı ve etkileyici bir yarış sürdü. İlk turda sırasında o etkileyici içinde olarak dokuz farklı otomobil aldı. Sonra Verstappen podyumda üçüncü sırada yer iddia başardı. "

Hindistan:
Asya'da onlar Max dün Lewis Hamilton yaptığını kalıcı bir izlenim hakkında Hindustan Times görüşmeler için Max Verstappen kim günümüzde biliyoruz. Tamam, gizlice mesaj Reuters geliyor, ama yine de:

"Max Verstappen Pazar günkü Formula Çin GP de kürsüye ızgara arka yakınından gitmek için fırtınası sürücüsüne koyarak certainement veya Lewis Hamilton kalıcı bir izlenim bırakarak yaptı."

Avustralya:
Ne onların kahraman kahramanımız mağlup olduğu Ozzies hakkında söylediklerini? Fox Sports Avustralya ikisi hakkında olumludur:

"Daniel Ricciardo için hızlı bitirme üçüncü kapalı tutarak - - ızgarada 16 dan ilk turda 10 lekeler oluşturan Max Verstappen görünüşte alıngan sürücüden sonra nihai podyum pozisyonu iddia etti."


Amerika Birleşik Devletleri
:
İlk değilsen Aslında ülke" ise, 'son konum, ancak Çamaşır Suyu Raporu Max yakışıklı yarış takdir yapar at var:

"Daniel Ricciardo dördüncü olurken o çifti arkasında üçüncü bitirdi olarak Max Verstappen-yarışa 16 başlayan muazzam bir yarış memnun."


Sonuç:

Max gerçekten her köşesinden aşk alır. Hatta Almanlar şimdi orsalayarak. Ama yarıştan sonra dün belli ki eleştirmek zordu.