Autoblog tavsiye: 20k için ‘sportif’ uzay canavarı

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

Zafıra OPC (B)

Önce kadınlar ve çocuklar. Ama baba biraz eğlence istiyor!

Ancak önemli güzel bir araba olmayabilir. Tabii ki, bu kullanım bir nesnedir. Bir makine, dizüstü bilgisayar veya soba gibi sık sık yok böyle bir ürün satın almak isteyen, ancak bunu yaparsanız, iyi yapacağız. Oto Reader Blogu Daan azami itidal ile yaptı. kendi ifadeleriyle erkek cinsiyet, aile arabada dayak Çünkü pratiktir. Daan Volkswagen Touran 'gönüllü' geçecek.

Aynı zamanda, bir Touran 1.6 FSI. Yani motor Daan tadı çok cansız olduğunu. Hiçbir şey o araba nerede Daan mutlu. Anlaşılabilir. Uzaydaki ilgili. Öncelikle bir ayık bir seçimdir. kendisi yanlış bir şey, ama Daan yılında şey daha eğlenceli olmalı. Bir aile arabası gerçek babası hala sportif sürebilirsin gelmek, ancak kilim sıçanlar kız hala içinde olmak içerir. Yedi koltuklu bir gereklilik değildir, ama eğer bir şey olabilir: çok mutlu!

Güzel bir araba olmalı, ama anne-eş de iyi hissetmelisiniz. Açıkçası Daan uygulama formu tablo tamamladı:

Güncel / önceki arabalar:Volkswagen Touran 1.6 FSI
Satış / kira:satın almak
İş / Özel:özel
bütçe:€ 20,000
Yıl Km:35.000
Yakıt Tercihi:benzin
Nedeni başka bir araba satın:Touran çok az güce sahip
Aile kompozisyonu:5 kişi, 3 kız 6 ve 4 yıl, 8 yaş
Tercih edilen Markaları / Modeller:S-Max
Modeller / markaları No-go:Fransız

Volvo V70R
€ 15.950
2004
120,000 km
Bazı sorular cevap kolaydır. Uzun Orada acele aile babası için sağlam bir alternatif olmuştur ve bu hızlı Volvo Estate var etmiştir. Karın hemen karşı başlarsanız: Bu arabaların bazen arka sıra sağlanır. Tamam, bu tezgah Hockeyvrindjes çocuklarınız aslında Burkulma bölgesi olan yanlış yol ve yönetmenliğini olduğunu. Ama güç, uzay, yedi sandalye ve oldukça sade bir görünüme sahip. Bunlar bazı eski arabalar, böylece bakım biraz daha yüksek söndürmeden olabilir unutmayın. Eğer dikkat edilmesi gereken noktalar bu satın alma tavsiyesi bakmak.

Volvo V70R

Yeni Ford S-Max 2.0 Titanium STC |
€ 19.950
2011
95,000 km
Aklında olması Ford S-Max kendisini verdi. Saçma bir düşünce değil. Nitekim, S-Max daha yaygındır. S-Max uzay, pratiklik, görünüm, sürüş kalitesi, güvenilirlik ve performans iyi bir karışım sunuyor. Başlangıçta beş silindirli S-Max (satın alma tavsiyesi) alabilir Volvo'yu turbo, ancak daha sonra 2.0 EcoBoost motorları da bütçeye dahil edilmiştir. Bunlar daha güçlü ve daha ekonomiktir. Titanyum versiyonu komple lezzetli ve iyi smoelt. garanti ile bayilik arabalara satışa kopya bol vardır. Bu hoş bir düşünce.

Yeni Ford S-Max Titanyum

Zafıra OPC (B)
€ 15.950
2010
110,000 km
Tüm zaman havalı kamyonetler biri. Normalde üretici bir MPV yaratan sportif içinde makul tutar. Değil Zafira OPC ile. Şişman bodykit, dev tekerlekler ve Recaro ince standart idi. Ayrıca bu tür Arden Mavisi (aşağıdaki resme bakın) gibi bazı güzel çarpıcı renkler için gözle düşünebilir. bütçesinde ikinci serinin son kopya seçebilirler. yeni Zafira Tourer bütçe sığar, ancak hiçbir güçlü spor varyantı vardır. Zafıra OPC büyük ve birçok donanım Astra OPC ile 240 hp, iki litrelik bir turbo sahiptir. Zafira (satın alma tavsiyesi) At kadar hızlı Golf V GTI ordschleife oldu. Ama Zafira MPV oldukça yararlıdır: Eğer yedi koltuk erişebilir. Ayrıca, lezzetli OPC standart tam donanımlı.

Zafıra OPC (B)

Koltuk Altea XL Freetrack 4 2.0 TDI DSG
€ 15.950
2012
110,000 km
Seat Altea XL en muhteşem araba olarak tarihe gitmez. kısa versiyon oldukça keyifli olduğu durumlarda, XL Freetrack karşı Döşeme olmasıdır. O gibi konuşmayacağız: bu araba çok çirkin. Yani sabit Kazanılan para bang bir sürü söyledi. Bu süre o anda satın alabileceği en pahalı Koltuklar biri oldu (özel Cupra sadece dahil değil). Sen kuvvetler Haldex kavramalı DSG kutusu ve dört tekerlekli aracılığıyla dağıtılan 200'den fazla hp beygir güçlü (Leon FR itibaren) bir 2.0 TFSI motoru var. o, Altea XL oldukça pratik bir mesele olduğu için eşi bu konuda çok mutlu olacaktır. Sadece bakmak gerekir. öyle olsa bile, büyük cam paneller aracılığıyla bakmak için tavsiye edilir. İç biraz üzücü. Yaraya Alçı: Bütün seçenekler genellikle iyi vardır ve hepsi çok mantıklı çalışır. Ayrıca orada satılan en yenilerini seçebilirsiniz.

Koltuk ALTEA FREETRACK 4 2.0 TDI DSG

Mercedes-Benz E250 Kombi (S212)
€ 18.950
2010
80.000 km
Tabii ki, bir E sınıfı vagonu sportif değil. Ne de yedi koltuklu olduğunu. Öyleyse neden bunu tavsiye? belki de en iyi şey inşa vagon olmak. E-klasik Estate yani çok geniştir. 2.000 litre bir kargo uzay pek duyulmamış ısırma değildir. Ancak hiçbir MPV veya SUV 2.500 kg araba ağırlığında çünkü. E250 1.8 turbo motor en çalışmaları için yeterince güçlü. Bazı Alman ithalat modeller bir AMG paketje olmasına rağmen Sportmenlik, ona yabancıdır. Zor bütçesinde bulunan Sadece bir. Hatta Almanya'da satılık çok değil. bayağı katı hale C-Class, razı olmak hata yapmayın. Bu araba için bir satın önerisi var olsun? Ama tabii!

Mercedes-Benz E250 Estate (S212)

Subaru Tribeca 3.6R
€ 15,500
2008
85,000 km
Galeri Der Ones, bu Subaru. Burun daha normal ön ile hızlı bir facelift takip etti mutsuz kadar çirkin oldu. O zamandan beri otomobil Tribeca 'yerine' B9 Tribeca olarak ömrü boyunca gitti. Tribeca Forester ve saf yumuşak roader daha cömert boyutu daha büyüktür. Standart onlar çok iyi donanımlı. Motor altı silindirli atmosferik boksör. Yani temelde bu Tribeca bir Porsche, bundan daha Cayenne fazlasıdır. performans tüketim oranı uygun değildir. Performans biraz hayal kırıklığı ve doyurucu bir yudum üzerinde Tribeca şehvet. Bunlar çok ayrıntılı olarak sınıflandırılır, bu yüzden orada daha az maliyete sahiptir. Avantajı: onlar çok cazip fiyatlı edilir! Oldukça düşük kilometre yeterli kopyalar vardır.

Subaru Tribeca

Mazda cx-9
€ 15.900
2010
80.000 km
Mazda cx-9 yukarıda Subaru tamamen farklı değildir. Amerikan standartları Orta Crossover'lar olmasına rağmen Tribeca gibi galerilerinde Japonca olan CX-9'un en büyük araba. Yine, performans, yüksek tüketim rağmen biraz hayal kırıklığı yaratıyor. Mazda yararlı daha donatmıştır. avantajı alanı ve sürüş özelliklerinin büyük bir miktardır. Bu yol boyunca olmak için hoş bir crossover. nihai anlaşma bütçe mükemmel örnekler hafiye olabilir olduğunu. Hala CX-9 boyutu çok büyük olursa, CX-7 daha da iyisi, Mazda 3 MPS motoru sayesinde.

Mazda cx-9

YOLO: Dodge Magnum SRT-8 (LX)
€ 17.250
2008
115.000 km
Kaçma Magnum W210 'E-sınıfı biraz değiştirilmiş bir şasi. Bu yüzden E sınıfı gibi geniş değildi büyük bir araba, ama fazla değil. İç alay: kir ucuz plastik bir düşkün bir ortam sağlar. bitiş derece tutumlu ve incelik her türlü Magnum garip. Bu bir dezavantaj değil, aynı zamanda otomobilin cazibesi olduğunu. Magnum karakterinin bir yeri vardır. Özellikle SRT-8 MuscleCar ve aile araba arasında mükemmel bir birleşimidir. motor 6.1 litrelik Hemi V8 426 beygir gücü üretiyor ve büyük bir film müziği üretir olduğunu.

Dodge Magnum SRT-8

Bir sonraki araba hakkında tavsiyelerde ister misin? Eğer tüm ilgili veriler bize bu formu doldurun. Kim bilir, biz bir sonraki hayalindeki arabayı bulun!