Geçen F12tdf aynı zamanda en özeldir

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

Ne güzel bir kompozisyon.

Ferrari F12tdf Açıkçası çok özeldir. Eğer elinizde son üretim kopyasına sahip zaman ekstra özel. Bu son ve Instagrammer gregb.23 geçen ay TDF alıyor olabilir olduğunu.

Ferrari en TDF en farklıdır. Böylece bu F2tdf Tailor Made liste tüm kişisel seçenekler basit bir plaket üzerinde tarif edilemez diye uzun. Benzersiz saten-yeşil lake, başlamak için. Ferrari Tailor Made Millionaire ve boya adı "Verde Opaco GB23 verdik. çizgili ve kaliperler Rosso Dino boyandı. Büyük ve çarpıcı Scuderia Ferrari kalkan araba boyandı.

F12tdf karbon için gerekli standart vardır. Greg yeşil karbon ayrıntıları enjekte etmeye karar verdi. Hatta difüzör yeşil karbon olmalıdır. jantlar ve egzoz borusu saten siyah yapılır. sırtında Ferrari logosu Üstü İtalyan bayrağının süslenmiştir. İç turuncu ayrıntılarla birlikte, yeşil Alcantara yapılmıştır. Yine yeşil karbon bolluğu.

araba Greg'in filosunun geri kalanı ile güzel döner. Böylece Huayra M.Ö. benzer renk açılan sahiptir. Diğer arabalar BURAYA zengin girişimci kıyameti kontrol edin.

Fotoğraf Kredi: Instagram aracılığıyla gregb.23