Sonuç Formula 1 Kanada 2017 Grand Prix

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

Lewis Hamilton

Hamilton " 'kleine Parmak Der onun farkı arttıran üzerinde Vettel geçer ya biliyor? Burada Raporun tamamını okuyun!

Kanada Grand Prix geleneksel olarak takvimde en keyifli yarışlarından birisidir. izlemek sollamak birçok fırsat vardır, iki hafta önce uzun düzlükleri ve sokak yarışı aksine hızlı sayesindedir. Tabii onun değişken hava ile tanınır. başında orada yağmur olmakla rüzgar esintileri büyük olduğu görülüyor. kazanmak için favori? Lewis Hamilton, dev kucağında sonra İngiliz dün iyi gibi görünüyor. Ancak Ferrari etkileyici yarış temposu. Max Verstappen ile Red Bull P5 başlayarak neyi RB13 kutunun üstünde zaten görünüyor. Ancak bu varsayımlar yapacağız? Sonuçta Formula 1 size, hiç belli olmaz. Murray Walker dediği gibi: "Formula 1 her şey olabilir ve bu genellikle yok". İyi adam.

Başlangıç:
Max Verstappen harika bir başlangıç ​​vardır !!! Hemen ilk iki köşelerde Max ikinci sırayı tutuyor. Neredeyse hemen sonra yolda bir güvenlik aracı olacaktır. Felipe Massa ve Carlos Sainz işini afgeknald edilir. Carlos Sainz arabasının kızak ve Felipe Massa götürün. Özel bir olay. Grosjean alanda geri kalanında 17 olarak katılmak için, onun kanadını onarmak için doğrudan gider. Sadece bu yarışın başlangıcı iki hafta önce yarışın daha heyecanlı.

yaklaşık 2 dakika ve 2 saniye: Eğer pistte ne kadar hızlı Mercedes-AMG GTS Bernd Mayländer merak vardır. Yanlış anlama. arabalar hala Güvenlik Aracının arkasına tur çalışan. içinde yuvarlak 3 AMG GT içeri gider. yeniden başlamada Verstappen meşhur vites kutusu Hamilton ve koyun basınç içine doğru yaptığı meşhur dişlerini koydu. Verstappen bariz acele vardır.

6 yuvarlak Vettel hasarlı ön kanat yerini almak için içeri gider. Max Verstappen ile temas yoluyla gitti kanadı. Böylece Alman 18. sıraya düşüyor. O kalanından çok daha hızlı çalışır ve sollama nedenle tüm henüz Almanları kapalı yazabilir mümkündür. Ama ne yazık ki, ne yazık ki, Verstappen depreciate yok edebilir. Nedeniyle (muhtemelen) MGU ile ilgili bir sorun Hollandalı olduğunu. Sanal güvenlik aracı kucağında 11 üzerinde kurulmaktadır.

içinde yuvarlak 15 ırk devam ettirilir. Hulkenberg Stoffel VANDOORNE alır, ama kime biz P9 üzerinde görüyor musunuz? evinin yarış yapacaktır Nitekim Lance Stroll. Kanadalı mayıs bazı yine misiniz? (Hulkenberg ve Kvyat ile) P10 için savaş 'mücadelesi' önünde daha heyecanlı. Hamilton takım arkadaşı Bottas uygun mesafe ile cömert açar.

yuvarlak 19: Ricciardo Raikkonen de olmuştur hemen sonra, yeni lastikler bir dizi geliyor. Ocón ikinci sırada yer alan pitstops ile şartlar nedeniyle Bottas çukurlar girdikten sonra oturumu 24. Şimdi Max biz takım arkadaşı Ricciardo bakmak, çıktı. Daniel yumuşak lastiklerle sürmek alanında sadece sürücüdür. Ultrasofts üzerinde ilk 3 sürmek (en yumuşak bantlar), ise Süper Soft'un durumuna ilk 10 geri kalanı. Ricciardo Uzun Run için gidecek?

içinde tur 27 Genç milyoner oğul yine sadece puan dışında vererek Nico Hülkenberg Uzun Stroll alt edildi. Aylak. işte herhangi bir çelişki var mı? Evet, Hulkenberg onun Renault hız bulmuş görünüyor ve şimdi P9 duruyor. Aynı zamanda açıkça hayatının zamanı yok Vettel, Fernando Alonso, ötesine geçerek. Her konuda şikayet: Motor gücü düşük, o ekip ve ATM üzerinde ekrandan doğru bilgi almaz dengesini göstermek için çok küçük. İzle Fernando, bu bir Honda motoru başarısız olduğu için Japon tanrıları sormak.

sırasında yuvarlak 31 Bottas sonra gerçekten Ocón çağırıyorum başlar. hala içinde, yüzden her ne pahasına olursa Esteban onun yerini savunacağını zor görünüyor gerekir Kuvvet Hindistan Sürücü. Ya da siz öyle derdim ama Ocón cesur direnç sağlar. Perez Daniel Ricciardo arkasında haklı çünkü O'nun takım arkadaşı, mükemmel iş yapıyor. Şimdi herkes Alonso sonra pit stoplar, içinde olmuştur. onlar etrafındaki sürücülerin daha ikinci yavaş daha bir buçuk sürüş McLaren, Alonso, performansı sağlayacak taktikleri merak ediyor.

yuvarlak 37Hamilton yine aynı mesafede tutar Bottas, Ricciardo için muhteşem, 10 saniye olur. Arkasında o heyecan verici. Raikkonen Perez arkasında makul (2 saniye), fakat aynı zamanda Esteban Ocon kıçını asmak. Hızla yaklaşıyor Ocón Vettel arkasında, çünkü daha heyecanlı görünüyor. Alman sonrasında Mercedes, yolda hızlı olduğunu.

Raikkonen özellikle, bir dizi Ultrasofts için çukurlar girer. Muhtemelen onlar 'temiz hava' koydular istiyorum, ama Ultrasofts hala 26 tur dikkatli gerektirir. Raikkonen eski lastiklere olan Vettel, sert çalışan beri iyi iş gibi görünüyor.

Biz kez McLaren ve Williams birbirleriyle savaşan biliyoruz. Yani yuvarlak 48 kılıfı, ekipler başlangıçta arzu ediyorum sadece nasıl. Gezintiye Alonso'yu atlatmayı ve puan (P10) 'de bir yer almak gerçekten görünüyor. Bildirildi o bir hokey kulübü, hayvanat bahçesi veya havaalanı daha babasından aldığı (aynı zamanda yukarı yapılabilir). Aynı zamanda Ricciardo tutuş ve kayma sınırında yatıyor onun lastikler, özellikle zahmetli. Telsizden, Avustralya Force India hala daha sorunları (gidin) orada almak için bilinçli olduğunu. Kayıt için: Perez Ricciardo arkasında bir saniyedir ve Ocón Perez arkasında üç ondalığı kadardır. Force India takımından çok iyi hepsini sezonu yapıyor. Monako her çift noktaları bitirmek pembe arabalı takım puanları sonra.

Force India özellikle sportif. Ocon Perez ve Ricciardo düşünür daha hızlı yakalamak zorundadır. Bunun yerine takım siparişlerin onlar Perez bırakın. İyi bir şey. Force India katılmak gelince iyi bir şeydir: Ferraris Ocon arkasında 10 saniyedir. Ama kızıl arabalar çok daha hızlı tur zamanlarını sürücü. 15.2 çalışır: iken Vettel 1, 15.4: Raikkonen 1 çalışır. 16s: ilk 5 geri kalan kısmı yüksek 1'de sürüş. Yani hızlı tur başına yarım saniye kaldı.

yuvarlak 55 Kvyat en iyi kucağına olarak tarihe gitmeyecek. O çukurlar anlatır, ancak kesinlikle her şey ters gidiyor. İyi lastikler uzun süre beklemek sayesinde hazır değildir ve motor durur. Kvyat ileriye taşımak, ancak alanın 17 yakın (ve son) olabilir. Rus üç tur sonra çukurlara olduğunu. Zaten yürümek zorunda değildir.

Lahey Kwartiertje geldi! hala orada olacak mı? Ile sadece on tur karlar Hamilton gitmek görünür. İyi İngiliz lider rağmen, önemli ölçüde hızını artırır. içinde yuvarlak 61 Raikkonen o son şike kendini verremt çünkü biraz uyku gibi görünüyor. Vettel çocuğun geçmişini uzanır.

tur zamanlarını dört saniye daha yavaş kucağında tarafından Raikkonen olduğunu göstermektedir çünkü bu uyku hakkında sözler, bitmez. Finn araba ile bir sorunu var. Kötü Raikkonen için şans, ama onun takım arkadaşı daha iyidir. Haklı Kuvvet Hindistan'ın arkasında. Vettel zaten bütün alanını önüne geçti, ama asıl iş şimdi geliyor. O almak için beş tur sahiptir.

Beş heyecanlı mermi Perez ile Ocón büyük presleri ederken. Vettel sağ Ocon arkasında hala. Evet! içinde yuvarlak 66 Ocon Perez sollamaya nihayet görünüyor. Ama Perez mümkün parries. Aynı anda Vettel pusuya oturur ve geç inhibe Ocon, ötesine cesaret yapışır. Ocon hemen birkaç saniye geride kalır, fakat ilginç bir yarış için teşekkür edilmelidir.

ardından yuvarlak 69 yine McLaren için yanlış giderse, Alonso yine dolayı kırık Honda motoru düşer. Goh. Onlar Japonya'da beri, her durumda performans çok kararlıdır. Oysa bazı eylem! Mathews hangi Vettel. Yine hile yapar ve Lewis Hamilton (yine) kar, P2 Bottas ve Daniel Ricciardo yakalar iken, Sergio Perez ile dördüncü sırada yer sondan bir önceki turda alır üçüncü.

Dediğim gibi, Kanada Grand Prix genellikle tekrar heyecan verici bir yarış. Yazık Verstappen Böyle parlak başladıktan sonra dışarı çıktı, ama Montreal F1 fanı yarışı için keyfi eski moda oldu!

komple sonuçları:

1. Lewis Hamilton
2. Valtteri Bottas
3. Daniel Ricciardo
4. Sebastian Vettel
5. Sergio Perez
6. Esteban Ocon
7. Kimi Raikkonen
8. Nico Hülkenberg
9. Lance Stroll (!)
10. Romain Grosjean.
11. Joylon Palmer
12. Kevin Magnussen
13. Marcus Ericcson
14. Stoffel VANDOORNE
15. Pascal Wehrlein
16. Alonso

DNF:
Felipe Massa (Crash)
Carlos Sainz (Crash)
Max Verstappen (Hibrit Sistemi)
Daniel Kvyat (İletim?)
Fernando Alonso (Motorlu)

* Güncelleme *: Max'i yorumladı:

Verstappen sonra Montreal