Zomoto Yeni bir web sitesi vardır

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

Biz Gadget dosyası ile bağlantılı olarak Zomoto hakkında daha önce bir kere yazdım. O zamandan beri şirket kurşunla yerine Hollanda'da araba web sitelerinin yedi numaradan geldi onu web sitesi ile meşgul olmuştur. ziyaretçilerden yorumları şimdi tamamen yeni bir web sitesi daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamalıdır geliştirilen ...

Web sitesi, kendi deyimiyle arkadaşlarımız hızlandırıcı benzer Hollanda'da ikinci el otomobil büyük ve en geçerli seçimi, sunuyor. Onlar da milyon kere dörtte birinden daha yayınladı son aylarda, sahip oldukları şey, bir "Zomotex" serbest değerleme sunuyoruz. Bu tescilli matematiksel model, bir arabanın mevcut piyasa değerinin bir tahmin sağlar.

değerleme kilometre, yılda, otomobil ve aksesuarların durumuna göre, normal amortisman modellerine dayanmaktadır. Ayrıca Zomotex de otomobiller için geçerli arz ve talep bilgilerini işler. mevcut piyasa verilerinin Bu ekleme benzersiz bir değerlendirme sistemi sağlar. Zomotex hesaplanması ortalama koşulu ve yılda 12.000 tahmini kilometre varsayar. İkinci el araçta gösterilen değer öngörülen kilometre dayanmaktadır. Birazdan makul düşünüyorum, ama belki başka deneyimler vardır?