Hızlandırıcı Tesla Model S plastik ve pislik

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

ok

Bu fantastik değil, plastikten var ...

havada bir aandeeltje ayrıca TSLA ve daha fazla çekim fiyat, sorular gelirken tekrar tekrar Tesla'nın modellerinin inşa kalitesi hakkında yüzüne çıktı. Tesla zaten iyi bitirmek için oraya bilinmemektedir.

Gevşek kapı mühürler ve kötü mühürlü iç panelleri gibi küçük mesele sıradan, ama aynı zamanda daha büyük sorunları. Fameus bölünmüş bir A sütununun teslim edildi Model S durumdur. Söz konusu müşteri tamamen yeni model S Tesla olduğunu kadar büyük olduğu sorunu çıktı.

Anlaşılmaz bir araba, yalnız Model S gibi bir pahalı olsun ki fabrikanın tüm kalite ve bayi gereğidir ve benzer bir sorunu olan bir müşteriye teslim edilir. Her ne kadar, belki de bu yüzden inanılmaz masraf değildir. Model 3 Elon girişini ertelemeye etmemek için gerçekten geleneksel kalite kontrol mutlaka bu model için gerekli olmadığını karar verdi.

Bu arada, yine yeni ve oldukça tuhaf sorunu var eklenir. o Tesla çevrelerinde denir Tesla sürücüsü ve Tesla Motors Kulübü forum kullanıcı benjiejr geçenlerde", onun kırık Webz hızlandırıcı veya gaz pedalına yukarıdaki fotoğraf yayınladı. Söz konusu adam metale kadar zor bazı araba seven Mattie ve Roste pedalı için arabasını göstermek istedik. Orada, belki de, doğrudan temel özellik için model S pedal metal olmayan ama plastik, yer alır. Bu malzeme patlama beniejr sağ ayağının kuvvete dayanmak edemedi ve şaplak kesti. Bu konuda Yukarıdaki resimde size sonucunu görmek.

Benjie hikayesini koydu forumu zevk için. epik başarısızlık arada sırada Dragstrip arar ve bir legday kaçırmayın belki gerçek değil mi? Evet. Sorun genellikle diğer bozulmuş Tesla pedal bu resimlerin gösterdiği gibi, ortaya görünmektedir.
Ok-2
Ok-3

Şu anda pedal enerjisi rejenerasyon doğrudan araba kesti ve böylece hız kaybetti. Benjie nedenle olay yoğun bir yolda yer almadı memnun olacağım diyor. Olay, NHTSA (Ulusal Otoyol Trafik Güvenliği Derneği) sunulmuştur. Tesla zorlanır önce, ancak, pedallar şimdi alanını kadife tabanı ile hiç gaz için ek bir neden artırmak için hariç gelmiş pekiştirmek için.

Görüntü-kredi: Teslamotorsclub.com