Ford Mustang Iron Man: Bir robot takım daha iyi

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

Daha doğrusu Iron Man filmlerinde oynadığı Robert Downey Jr,.

Demir Adam / Tony Sıkı gereçler eski suçlu Robert Downey kesinlikle Junior'ı hiçbir zarar rolü. Gösterişli aktör Hollywood su gibi para kazanır. Tabii Yani arabalar gibi, özellikle güzel. Filmlerde, iyi stoklanmış garaj Tony Stark ekranda birkaç kez, ama gerçek hayat virüsü karakterini oynayan adam araba kavrama almış. Bildirildi Downey yakından onun "yeni" Mustang Boss 302 SpeedKore oluşturulması dahil aslında oldu.

SpeedKore sahte K-pop grubu adı gibi geliyor, ama sen / Tantrum, bir tekneden bir 9.0 litre V8 çift darbeden 1650 beygir gücü ile restomod ait meraklısı olarak bilmeli olabilir.

Ayrıca Downey'nin Stang onlar yine ellerinden geleni yapmış daha mütevazı olacak güce rağmen. Kesin rakamlar SEMA arabası var muhtemelen çünkü orada verilen ve yakında 1000'in üzerinde hp arabalarda boğmak değildir. Ama Supercharged 5.0 V8 ünlü Ford tuner Roush yine araba büyük ölçüde karbondan panellerin inşa edilmiştir özellikle çünkü yeterli performans sağlayacaktır.

Yine de, Mustang tek modern tekniklerle donatılmış değildir. Böylece, araba vintage klima ve düzgün dönemde iç çapında uygulanmaktadır. Bir Singer Esque yaklaşımı var seçilir söyleyebiliriz. Başarılı bir proje mi?