Neden Audi RS6 DTM çalındı ​​mı?

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

Çok heyecan ve silah sesleri dün gece otomotiv dünyasında ünlü 1,000 hp Audi RS6 DTM gejackt oldu. Sadece birkaç saat sonra o tamamen yanmış bulundu. Bu eylemin arkasında sebebi ne idi?

tarih

DTM 560 hp 'normal' RS6 Avant ve freesyle-kayakçı, Betsafe-işareti olarak 2013 yılında hayatına başlayan ve petrolhead Jon Olsson aldım. o R8 girdikten sonra o yeni Gumball-proje için zaman olduğunu düşündüm ve buraya bu radikal RS6 DTM ortaya çıktı. Gumball arabasını şirket için Hollandalı Douwe Leitner satın aldı ve Leitner kendisi mevcuttu dün gece çekimi için yere Amsterdam Doğu'da arabaydı sonra.

Sahibi benzin istasyonunda beyaz VW Transporter erkeklerin sayısı bilinmeyen kadar sürdü bazı fotoğraf makinelerinde sürücü koltuğunun çalışan motor hayrete düşürdü ile Kriterion IJburglaan, havaya ateş birkaç kez, ve araç artı tuşları bekliyordu etti. RS6 anahtarsız sahip olmasına rağmen o kamera AT5 bakan diyor, Leitner tuşları inzaten olduğunu söyledi ve acı içinde plaka kendini fırçalanmış gidin.

hırsızlar RS6 kullanarak tam gaz sonra Zeeburgertunel de yırttı, araba 020-Gazze'deki Nachtwachtlaan bir otopark bulunmuştur yanmış edilmiştir sadece 3 ila 4 saat sonra. Hatta rahatsız etmedi hırsızlar tekerleği çekmek için bir an sürdü böyle bir acele iş oldu. Tahmini zarar: yaklaşık 400.000 Euro. yalnız RS6 olmasıdır.

Audi RS6 DTM

kaçış Araba

sorusuna İlk dürtü 'neden?' Olabilir 'bir suç için kaçış aracı haline getirmektedir. " Eğer nispeten anonim araba almadan önce Ancak, benzersiz Audi RS6 da zor Wörthersee buluştuğu bir KKK köşeli şapka Kwakoe veya Opel daha sokaklarda düşer.

Riski onu çalmaya girilecek vardı - - Buna ek olarak, sadece bir çalıntı VW Transporter (aanrijvervoer gibi) kurban ama sonuçta kapalı o hırsızlar hızlı gitti, ama aynı zamanda günlük pratikte tamamen kullanışsız arabada bir anahtar olmadan. Bu motoru kapat kez, araba çalışma almak için yaratıcı yöntemlerin güvenmek zorundayız, demektir.

Buna ek olarak, yakıt deposu neredeyse boştu ve aşk gibi tabii bir araba bir yudum peut. aynı gece Jon Olssons ex şeklindeki, geri kazanılmış yakılan Yeni Batı'da bir otoparkta çünkü Belki hırsızlar, kısa bir süre onların eylem aslında da ne kadar aptal onların jack-taşındıktan sonra gördük. Garip arabadaki bir izleme cihazı eksik. Belki araba ve hırsızlık ayırt edicilik sahibini güvenilir.

Audi RS6 DTM

hırsızlık saldırganlar daha sonra araba gerçekten hırsızlık başka düşünce düzenlenen got zaman vardı olmadığını sorusunu gündeme planlı bir eylem, tüm özelliklere sahiptir. tutuklamaları takip etmeli, bu duyabilir.

Onlar şimdi hemen onları büyük bir OV Brink en şekilde açtı varsa ben teklifim var olabilir, ama şimdi aşağı gelir daha bir kaç kilometrelik sırf zevk olsun diye ve sonra ateşe pahalı bir araba gejackt koymak. Bir kaç dakika bir sürü sorun 1000 beygir gücü silahı sürücü görünüyor. Ne yazık ki, tabanca hurda sadece yanmış parça (Fotoğrafın: AT5)

RIP RS6

olası senaryolar

Bizim sabit kamera Taliban savaşçısı Martijn yardımıyla her bir olası senaryo çevirdi: grup riski taşlar Oysa Porter minivan çalar ve soymak bir pompa için dışarı askılı geliyor. Oraya veya gerçek amaca giderken, taşlar zaten Autoblog tanıdığımız ve sonra bir sonraki pompa almak zorunda olduğuna karar RS6 görerek sözü ... Sen var, ne de olsa, iş yerinde eğlenmek yoktur. hep delillerle gibi çünkü = Fik, oynadı.

hiçbir viral

Douwe Leitner dün gece geç bir promosyon dublör, polis raporları olası kabul edilmişti verilen ve sadece arabanın yakılması sonrasında olası hale şey söz konusu değildir, tüm kalbini bize bastırdı.

Üstelik resmen izin verilmez yeşil yaprak, dün gece çekim sırasında araba sürdü. Profesyonel bir kayıt test sürüşü içindir. burada yapacağım hakkında Leitner için yaptığı sigortacı değil zor umalım. (Küçük güncelleme, uygun RDW: Kesinlikle sadece test sürüşü değil konuşma .. ama tüm olası satışı ile ilgili olabilir: profesyonel kayıt kullanma doğrudan borç verme amaçlı Red için çok değil şirketiniz tarafından belirtilen operasyonlar ilgili olmalıdır . Film onunla gidebilir.)

Bu arada önemsiz araba RS6 DTM için taziye tür hâlâ bozulmamış iken gelen noktalar ve videolarla ortaya çıkmaktadır. Bu vesile ile: RIP RS6 DTM.

Fotoğraflar: Mats Bulters (1, 2)