Araştırmacılar: eğlence Tesla kötü biri

Posted on 17.11.2017 by

Tesla ekran

Tamam, sadece Tesla.

Trafik Güvenliği için AAA Vakfı' yolun tanıtımı için temeli, "VVN (Güvenli Trafik Hollanda) demek, ancak Amerika'da, oyalama derecesindeki bazı 130 gönüllü ve yaklaşık 30 deney araçlarla araştırma gerçekleştiren çeşitli bilgi-eğlence sistemleri ile trafik. Daha önceki araştırmalar bile oyalama fazla navigasyon işlemi direksiyonuna SMS sağladığını gösterdi. Hollanda ve Belçika'da ikisinde de sırasıyla kampanyaların yolunu ben çevrimdışı olduğum 've 'Promise' içerecek şekilde bir akıllı telefon kullanımı geliştirilmektedir. navigasyon ve böylelikle de haber eğlence operasyon daha dağılmasına neden olması endişe konusudur. Bu aynı zamanda, çeşitli bilgi-eğlence sistemleri arasında araştırmanın önemini vurgular.

araştırma AAA

Bu çalışmanın sonuçları bu zaten güç durumdaki otomobil elektrikli araçların lehine bilmiyor. Sistem bakar veya harika, (burada vesile video) Model S beri sürüş kötü sonuçların kategoriye ait ederken işletmek için daha az kolay görünüyor.

Diğer bilgi, eğlence tarafından oyalama mümkün olan en yüksek formu ile araba kötü yüksek puanı; Nissan Armada SV, Subaru Trek Çapraz Premium ve Volvo XC60 T5 yazıt Touring Honda Civic, Honda Ridgeline RTL E Mazda3 Touring Audi Q7, Chrysler 300C, Dodge Durango GT Ford Mustang GT, GMC Yukon SLT.

bilgi, eğlence tarafından dağılmasına yüksek derecede Taşıtlar; XT5 Lüks Cadillac, Chevrolet Traverse LT, Ram 1500 Ford Fusion Titanyum, Hyundai Sonata Taban Infiniti Q50 Premium, Spor Jeep Compass, Jeep Grand Cherokee Limited Kia Sorento LX, Nissan Maxima SV ve Toyota Rav4 XLE.

bilgi, eğlence göre distraksiyon ortalama derecesine sahip olan araba; Chevrolet Equinox LT, Ford F-250 XLT, Hyundai Santa Fe Sport, Lincoln MKC Premiere Toyota Camry SE, SE Toyota Corolla ve Toyota Sienna XLE.

distraksiyon eğlenceyi düzeyi düşük olan otomobillerde maalesef yoktur.

Fotoğraf kredisi: Tesla Model S @DannyBMW