O kadar çok dolar yeni sözleşme ile Max Verstappen kazanır

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

MV33

Max bildirildi Red Bull Racing ile imzalamak için yüz milyon nedenleri vardı.

Son zamanlarda Max Verstappen hiç beklenmedik zaten Red Bull Racing ile yaptığı sözleşme uzatıldı. Bu O 2018 sonra serbest bırakıldı 2019 için Max'in planları hakkında spekülasyonlara son verdi? o bir sözleşme sıkışmış? Eğer öyleyse, bu durumda, bir kaçış fıkrada vardı? Maksimum 2020 sezonu ile yaptığı şimdiki işveren taahhüt çünkü bir taşla bütün başka bir şey oldu. Ferrari, Mercedes veya herhangi bir tarafla arka plan temaslarda olmuştur olsun, biz bilmiyoruz. o iyi bir gemi Red Bull ayrılmak için hiçbir sebep görmedi dediğinde Aslında, biz Max inanıyoruz.

Yani genel olarak F1 Max iki 'büyük çocuklar' sadece rekabetçi bir araba ile değil, aynı zamanda bir çeke onları ikna çizebilirsiniz padok inanılıyordu. Red Bull Racing büyük bir bütçe olmasına rağmen, Ferrari ve Mercedes Max hatta daha doğuracağını çünkü. Üstelik, bugüne kadar, gerçekten çok kalın onun sürücüleri ödemeye Red Bull tarzı olmamıştır. Hiçbir şey için onlar Ajax gibi de böylece daha sonra mutfakta kendi yararı buhara yetenek hazır amaçlanan onların eğitim ekibimiz var. sportif ve mali açıdan ikinci kutu.

Telgraf köşe yazarı ve Cruijff Red Bull hala oldukça Max tutmak için kesim çeken iddia (çok isim için iyi) Jaap de Groot usta: Ama şimdi Ajax bahsediyoruz. Max maaş alacağı rağmen 'sadece' Yılda 10 milyon, ama üzerinde ikramiye yaklaşık 30 yılda 35 milyondan için tipik bu sayıyı artıracak. Bir özensiz 100 milisaniye üzerinde çok üç yıllık bir süre içinde, buna sahip. Kötü değil, alanı diğer üst ile karşılaştırmak bile.

Ama Max sadece bir başlangıç. 2020 yılının mevsiminden sonra, yani kahramanımız 23 derece yaşlılık ulaşır. Hadi onlar da Schumacher için yaptığı gibi o iki kere Max için yılda sevgi Ferrari 50 milyon ile daha sonra, rıhtım şampiyon diyelim. Bir Barrichello benzeri usta olana kadar MV33 F1 ile geçmesi istiyorsan, onun milyarda için yola gidebilir ve Brenninkmeijer arasında saygın bir konum teşkil etmektedir ve Flushing Fenteners bütün istediğim yüz oldu Çocukken alıntı 500. yılında büyük ...