Audi A8 (D5) yapılandır

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

A8

Audi'nin yeni baş sedan seçenekleri listesi ile sonsuz oyun.

Birkaç ay önce Audi resmen yeni A8 sundu. önceki A8 hala bir A4 XL idi şikayeti var yerlerde, yeni A8 aslında biraz taze tasarım detay. yeter ki son zamanlarda tanıtılan A7 aynı "ve daha oldu en azından çünkü sürer olarak İçin kuşkusuz yeni stil ayrıca aralığında düşük sayılara sızan. Neyse, üzere hemen özellikle oldukça güzel onun yuvarlak ışık birimleri ve aynen ile arabanın arka oluşturan görünüyor.

A8 Biz zaten zor bir karşılaştırma için selefi yanında onu koyarak dahil detaylı olarak ele aldık. editörler Audi'nin yeni üst ilgili ayrıldı. Yani yeni üst iç bulmak, ancak önceki A8 daha gerçekten iyi olup olmadığını @willeme onun şüpheler @wouter. Aşağıda imzası özellikle böyle topsedan değil, endişe olabilir değilim sadece ne A8, ön çıkıntı ile sorun yaşar.

Neyse, yine de böyle bir şey yapılandırmak ve tüm seçenekleri kontrol ettikten sonra hâlâ fiyatına sonunda nerede olduğunu görmek için eğlenceli. Mevcut Başlangıçta Maalesef sadece 50 TDI ve TFSI '55'. Hem sadece bir ton üzerinde de Hollanda'da başlar. Ama kendimi Euro 177,072.00 bir fiyata yapılandırıcısıyla küçük bir işe yaramaz sonra geldi. Bak, ben daha çok seviyorum kısa versiyonu için giderek belgeleri tutmuş. Normalde kırmızı tercih ediyorum, ama yine de biraz fazla RS3 klasik kırmızı kapak ve bir şey klasik Misano gibi, bu yüzden Nogaroblauw seçti. yani mu:

1
2
3
4
vergi değeri

Bahşiş için Yoram teşekkürler!