Tesla Netflix olarak soğuk olarak şimdi

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

Tesla soğuk

Elon waggies birkaç yeni hileler öğrendim vardır.

Tesla üzerinde Sevimli Gülünç Modu, ama görünüşe göre aynı zamanda bir zaman daha güler yüzlü hızlanma gibi bazı Teslarati sahiplerini keyfi. Biz niye hayal edebilirsiniz.

Başarıyla getinderd ve akşam Netflix ve Chill içerir, ancak çeşit yemek için bir yere çıkmak varsayalım. Kaliforniya Boynundaki rulolar rekor sürede iterek sonra, bir sonraki aşamaya mümkün olduğunca çabuk istiyorum. Sen Tesla almak ve biraz da hevesli basın hızlandırıcı. BRAAAAAP. Hiçbir wacht..ZOOOOOOM Ah. Yakında size büyük bir gaf yaptı fark! senin elektro-roket anlık tork, kelimenin tam anlamıyla dislokeren sonraki fitgirl zarif boyun omurları duyabiliyorum. soğuk değil. Söylentiye bu Elon ve Amber dağıldı nedeni olduğunu da vardır.

O zamandan beri, beyni bildirildi bu problemin çözümünü oluşturmak için bir streç çalıştı. Şaşmamak ertelendi Model 3. Ama sonuç yoktur. Ekranda Tesla, artık bu senaryoyu engellemek için bir Chill Modu seçebilirsiniz.

Chill daha kademeli hızlanmayı yapar - pürüzsüz sürüş ve yolcular için nazik binmek için ideal bir.

Bu yeni mod Misk yanında aksi hemen rahatsız ürünler yeni numarayı öğrenmek için henüz. İstenirse, sen Çıktığında Tesla artık otomatik dışına Sandalyenizi ve slayt göndermek olabilir. Twitter ile bu potansiyel seçenekler geçen yaz bir müşteri tarafından Elon için önerilen Geinig. Tamam, belki Tesla zaten yapıyor ve Elon iyi pazarlama yapmak büyük bir şans yakaladı, ancak yüce patron hemen / müşteri ile düşündüğü güzel bir fikir.

Heyecan Elon

Her zamanki Tesla güncellemeler hava yoluyla dışarı alınır gibi.