Max Verstappen kalıcı yarış sendika istiyoruz

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

MV33

Hollandalı miktar sabit kaldığını sever.

FIA F1 tutarsız kararlar sorunu bu hafta biraz tırmanıyor gibi görünüyor. Pazartesi görüntüleri Lewis Hamilton ve onun kulaklıklar Sebastian Vettel dikmek çalıştı Meksika'da sürücü toplantının su yüzüne çıktı. İngiliz muhtemelen çoğunlukla Vettel 'kafasında' biraz oturmak, ama yine de olur.

hafta gelişeceğini sırasında, her zaman açık sözlü Arie Luyendijk yine sert tüm mesele hakkında görüşlerini üzerinde o. Amerikanlaşmış Hollandalı sürücüler onun zamanında birbirlerine birkaç büyük çekiver izin verildiği takdirde bu dünyanın sonu olmaz inanmaktadır. Kamarotların sabit paneli: Ama aynı zamanda karar vermeyi geliştirmek için daha az aşırı avantajı vardı.

NBC Sports söylediği gibi Max Verstappen kendisi bu fikri hak görüyor:

Evet ben [sabit stewardlar] daha iyi olacağını düşünüyorum. O zaman en azından size Kiminle uğraştığını biliyorum. Birlikte daha fazla vakit geçirmek çünkü onlar daha iyi sürücüleri anlamaya düşünüyorum. Açıkçası bunu da o yönde gitmek gerektiğine inanıyoruz.

Bugüne kadar, FIA sendika döner, her yarış grubunda en az bir eski sürücü olup bu sayede. Bu arada, mutlaka bir eski F1 pilotu olmak zorunda değildir. Meksika'da, örneğin Le Mans kahraman Tom Kristensen taktı. Biz izlenimine sahip olduğunu panelinde bir nokta için ve Arie katı adamlarından biri olurdu Max sakıncası olmaz Arie Luyendijk kendimi. Neyse, FIA bir bildiği de Garry Connolly kalıcı kahyası oluşturmak karar verebilir ...

Görüntü Kredi: Instagram aracılığıyla 2015 yılında Avustralya'da yaptığı F1 ilk yarışta Max