Recep Tayyip Erdogan 2021 yılında tam Türk araba istiyor

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

Anadol

Zaten boynuzun kalitesi hakkında merak ediyoruz.

Yakın zamanda ülkeler popüler olan ne otomobillerin listesini verdi. Şaşırtıcı değil yerel olarak ürünlerin iyi yapıyoruz yapılır birçok ülkede görüyoruz. , Uçakla onların quinoa hala öğrenebilirsiniz Peru hiç bakire dağlardan yukarıya yürüyüşü izin yünlü çorap Bak.

Neyse, araba ideal olarak vatanseverlik bunlardan biridir duyguların, için uygundur duygusal bir üründür. İkinci fenomen ayrıca Recep Tayyip Erdogan şaşırtıcı değildir. Fethullah Gülen'in frenemy ile demir eli Boğazın ulus ve uluslararası siyasi gündemde iyi sesi meeblaast akılda gururlu hindi yönetir.

Ne tür bir hırs ile mükemmel uyum özel bir otomobil (marka) 'dir. Şu anda ancak sadece diğer markalar için, yerleşik veya Türkiye'de otomobil ediliyor. Daha önce Anadol vardı. Bunlar Anadrol bir Anadol olarak tarif edilebilir spor (yukarıdaki resim) STC-16 içerir yaptı. Günümüzde ancak bandın Anadol sadece Fords çalıştırın.

Recep bunu değiştirmek istiyor ve sağ tarifi bulduk zorunda düşünüyor. Anadolu Grubu, BMC, Kıraça Holding, Turkcell ve Zorlu Holding ortak girişimi 2021 yılında tam Türk üretim otomobili durdurmak için. 2019 yılında bir prototip görünmelidir, haber ajansı Anadolu yazar.

özel bir otomobil endüstrisinde yatırım aksi tamamen yeni bir fikir değildir. Çeşitli güçlü liderler diğerleri arasında, Vlad gibi, geçmişte aynı planı anladım. Puik Recep fikri veya oturmuyorsun?

ipuçları için herkese teşekkürler!